Події Е&L

Італія потрапила в автотранспортний бан через коронавірус

14:49, 11/03/2020

Торговельний обмін Європи з Італією зазнав краху. Ситуацію перевізників погіршує зменшення контейнерних перевезень. Італія стала червоною зоною, і вантажовідправники вимагають підписати заяви про те, що водій, який забирає товар, не був в Італії протягом останніх двох тижнів.

“Епідемія може спустошити галузь автомобільного транспорту”, – попереджає президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників Ян Бучек.

Згідно з опитуванням ZMPD, на яке за дві години відповіли майже двісті перевізників, виявляється, що лише кожен восьмий підприємець не відчув скорочення перевезень. З решти більш ніж половина вважають, що доходи зменшилися на 20 або 20-30 відсотків.

Епідемія найбільше вразила транспорт з брезентовим накриттям. Дві третини респондентів вказують на цей тип транспортного засобу. Холодильний транспорт все ще використовується завдяки збільшенню закупівель продуктів.

Завантаження контейнерів у Китаї також значно скорочується шляхом автомобільних перевезень. Польська транспортно-експедиційна палата оцінює зменшення перевезень на 30%.

Нагадаємо, Amazon підтвердив зараження коронавірусом двох працівників у Італії.

Джерело: rp.pl