Е-комерція

Італійський бренд Geox закриє 80 магазинів

12:54, 12/03/2020

Італійська марка взуття та одягу Geox найближчим часом закриє близько вісімдесяти магазинів, п’ятдесят з яких є в Європі. Минулого року чистий збиток італійського ритейлера зріс у п’ять разів – майже до 25 мільйонів євро.

Geox прискорює реструктуризацію мережі магазинів та закриває вісімдесят магазинів у всьому світі протягом трьох років. П’ятдесят із них розташовані в Європі, інші в Північній Америці, Японії та Китаї. У компанії вже залишилось лише два магазини в США. Зменшення мережі магазинів Geox помітне: наприкінці минулого року у компанії було 974 магазини по всьому світу, 454 з яких належать компанії.

Італійська компанія вже кілька років переживає процес реструктуризації: президент Маріо Моретті Польгагато хоче впорядкувати мережу магазинів та інвестує в інтернет-торгівлю. Однак нова хвиля закриття магазину вказує на те, що трансформація не йде для нього досить швидко. 

У 2019 році Geox зазнав чистих збитків майже на 25 мільйонів євро у порівнянні зі збитками на 5,3 мільйона євро роком раніше. Різке збільшення частково є результатом витрат, пов’язаних з оголошеним закриттям. Оборот Geox минулого року був на 2,6% нижчим – 806 мільйонів євро.

Спалах коронавірусу є додатковою невдачею для компанії. У Китаї, де Geox зафіксував продажі у 26 мільйонів євро у 2019 році, 20 з 65 магазинів були закриті на два тижні.Домашній ринок бренду, Італія, також зазнав сильних ударів: дохід компанії впав на 44%.

Нагадаємо,  Власник Primark боїться, що через коронавірус не вистарчить одягу

Джерело: retaildetail.