Люди Е&L

Ксенія Савчук

Ірина Дмитрук: якщо ваш продукт неякісний, то навіть особистий бренд не допоможе

14:16, 19/11/2020

Вишиванка – це наш генетичний код. Засновниця українського бренду вишитого одягу “Гойра (Hoyra)” Ірина Дмитрук розповіла E&L news про заснування та розвиток власної справи.

Все почалося у 1990-х.

Моя хресна мама, робила мені подарунок на день народження – кожного року автентичний український стрій і вела у фотосалон. А згодом долучила мене до показів українських строїв по районних церквах Львівщини.

Вся моя родина вишивала. Прабабуся і мама в’язали, бабуся вишивала, рідна сестра бабусі – майстриня народної вишивки. Вишивка в нашій родині була завжди та у всьому – я не могла її не полюбити.

Щоб втриматись на ринку потрібно дуже швидко реагувати на зміни та створювати якісний та унікальний продукт. Якщо ваш продукт неякісний, то навіть особистий бренд не допоможе.

У дитинстві джерелом знань була родина. Коли активно почала вишивати, клієнти стимулювали вивчати книжки. Якщо доля закидає мене в інше місто, навіть не в Україні, стараюсь відвідати якийсь місцевий музей. Останній з яких був Музе́й ван Го́га — художній музей в Амстердамі, присвячений життю і творчості нідерландського художника Вінсента ван Гога. Де мала унікальну можливість намалювати картину за 10 хв. Яка зараз висить у мене в офісі.

Рука малює те, що хоче моя душа, а очі контролюють процес.

Технологічно це відбувається на комп’ютері, хоча у машині завжди є блокнот у клітинку. Орнамент  виникає у процесі малювання, коли навіть не до кінця розумієш, який саме має бути результат.
 
Попри карантин та кризу у нас є великий попит на традиційні вишиванки. Клієнти купують як готові вироби, так і часто роблять індивідуальні замовлення. Кожен наш клієнт придбавши у нас вишиванку отримує у подарунок маску-вишиванку.
 
Ще до карантину відвідувачі нашого магазину пчихали та кашляли, не затуляючи рота. Ми прагнули захистити свій персонал, щоб вони були здорові та надалі мали змогу працювати. Інтер’єр магазину (вишиті меблі, наші вироби) надихнув пошити маски, використовуючи наявну вишивку, яка стала символом нашої національної ідентичності та підтримкою духу. Пошили їх для себе, наших працівників і їх рідних.

Особлива цінність – наша любов, вкладена у процесі створення.

І саме вона знаходить відгук у серці клієнта. Наші маски подорожують світом. Є у гардеробі митців і політичних діячів. Ми продовжуємо генерувати продуктові інновації та, таким чином, з’явилися іменні маски з таблицею множення для учнів молодших класів. ”Маски – це ж і рекламна поверхня, яка завжди з тобою, і екран, який “світить” на інших.

Нам поступають запити на придбання масок, надання послуг з розробки та нанесення вишивки від компаній і фізичних осіб з таких країн як США, Канада, Франція, Німеччина, Бельгія, Голландія, Колумбія, Швейцарія, Чилі, Італія, Іспанія, Португалія, Словаччина, Австралія.

З початку карантину ми почали активно і відкрито комунікувати з нашими клієнтами он-лайн.

У відповідь ми отримали надзвичайну підтримку з боку наших споживачів. Це вплинуло також на відвідування наших сторінок у соцмережах, а також сайту. Він потребує оновлення та абсолютно нового підходу. Зараз ми знаходимося в активному пошуку додаткових ресурсів і висококваліфікованих спеціалістів для виконання цієї задачі. Його споглядає увесь світ. Ми впливаємо на зміцнення позитивного іміджу України далеко за її межами, тому щиро прагнемо зробити його якісним, зрозумілим і зручним у використанні.

Кожен новий клієнт це для нас новий захоплюючий проект.

На запрошення Посольства України в Таїланді/Embassy of Ukraine in the Kingdom of Thailand взяти участь у «10th Celebration of Silk: Thai Silk Road to the World 2020». Через ситуацію, пов’язану з пандемію COVID-19 і неможливість приїхати до Таїланду, за кожним міжнародним дизайнером закріпили студентів тайських дизайнерських коледжів, які втілюють шляхом колаборації он-лайн в життя наші ідеї.

А також анонсуємо вам новий проект, про який ми ще не говорили у голос. Про відчуття, які довелось пережити під час хвороби, ставлення оточуючих і рідних під час недуги, про психологічну напругу – усе це незабаром ви зможете дізнатись з нового фотопроекту від Гойри та людей, котрі нас підтримали. Слідкуйте за нами!

Усі фото надані брендом Hoyra.