Е-комерція

Інтернет-супермаркет GerneOhne із нульовими відходами відкрився у Німеччині

12:40, 30/07/2021

Новий інтернет -супермаркет GerneOhne хоче довести, що існує ще один спосіб робити покупки. З першого липня клієнти по всій Німеччині можуть замовляти упаковані продукти без пластику через Інтернет і доставляти продукти додому.

У цьому документі FinXP пояснюється, як стратегія оплати допомагає інтернет -продавцям розширюватися за кордоном. Дізнайтеся про загальні платіжні та банківські виклики та рішення щодо збільшення доходів. 

GerneOhne, що в перекладі означає “Радий без”, був заснований Едуардо Кастанедою, Сергієм Гладишевим та Майклом Сікслом як екологічно чистий онлайн-супермаркет із круглим розчином упаковки.

Стартап з Німеччини використовує багаторазові окуляри, які після використання повертаються до GerneOhne.

Стартап з Німеччини використовує багаторазові окуляри, які після використання повертаються до GerneOhne. А після ретельного очищення окуляри знову включаються в систему багаторазового скла безплатно для клієнтів.

GerneOhne продає продукцію від органічних виробників

Асортимент складається з продуктів, виготовлених органічними виробниками, і асортимент включає такі продукти, як борошно, цукор, сіль, горіхи, макарони, рис, сухофрукти та різні чаї, і постійно розширюється.

GerneOhne пропонує безкоштовну доставку для замовлень понад 69 євро.

Клієнтам, які замовляють товари загальною вартістю 69 євро або більше, не потрібно буде оплачувати витрати на доставку. Для всіх замовлень нижче 69 євро вартість доставки становить 4,90 євро.

GerneOhne – схожий на Pieter Pot

Концепція GerneOhne багато в чому нагадує Pieter Pot, стартап з Нідерландів, який також поставляє всю свою продукцію у келихах для багаторазового використання. Цю компанію заснував Jouri Schoemaker en Martijn Bijmolt в 2019 році. Двоє чоловіків почали самі доставляти замовлення на велосипеді в Роттердамі. Незабаром вони співпрацюють з PostNL Food для доставки замовлень по всій Нідерландах.

У 2020 році засновники оголосили, що працюють над «розумною» банкою. Той, який легший, займає менше місця і оснащений розумною технологією. Клієнти отримують нагадування про закінчення терміну дії товару та отримують рецепти на основі своїх покупок.