Е-комерція

Ксенія Савчук

Інтернет-ринок “Шувар”: знаний львівський бренд

15:31, 24/10/2019

E&Lnews розповідає про те, як виник і розвивається єдиний в Україні інтернет-ринок “Шувар”, а також що таке фуд-бокси у будинках.

Відкриття інтернет-магазину

У  2009 році, коли ще он-лайн закупівля продуктів не була такою популярною, виникла ідея сформувати на базі оптового ринку “Шувар” інтернет-торгівлю, а саме доставляти продукти клієнтам додому. Так був створений Інтернет-ринок “Шувар”.

І ось настав день, коли було оформлено перше замовлення на тоді ще дуже зеленому (в прямому значенні цього слова) сайті. Потім з’явилися постійні клієнти, які замовляють продукти і зараз.

У 2010 році Інтернет ринок “Шувар” проаналізував, що існує високий попит на справжню домашню продукцію. Тому було обрано декілька родин Львівщини, які займаються виробництвом домашньої продукції та зможуть вчасно і постійно доставляти якісну продукцію для клієнтів інтернет-ринку. При виборі родини було взято до уваги умови, в яких вирощується живність, як родина обробляє землю, які добрива використовує для захисту рослин. Проект став надзвичайно популярним та отримав назву «Від родини до родини».

vip.shuvar.com/

У 2014 році інтернет-ринок “Шувар” розширив асортимент та добавив екологічно чисті продукти з магазину “Дідо”, що відкрився на оптовому ринку “Шувар”. Вся його продукція виготовляється у найкращих домашніх господарствах та фермах Західної України.

Співробітники інтернет-ринку “Шувар” постійно працюють над покращенням сервісу. 2018 рік став для їхнього проекту особливим. Того року було утворено ТзОВ Інтернет-ринок «Шувар», яке розпочало доставляти продукти потужним клієнтам HoReCa та розпочато проект Foodbox.

Клієнти інтернет-ринку магазину

Клієнтами інтернет-ринку “Шувар” є люди похилого віку, мами з малими дітьми, офісні працівники та ресторани, люди за кордоном, котрі замовляють для батьків. “Шувар” навіть створив проморолики, в яких пропонує подбати про батьків похилого віку, тим, хто не в змозі бути поруч.  Серед клієнтів зі закордону є навіть люди з Америки.

Інтернет-ринок постійно працює над розширенням своєї клієнтури. Планує серед іншого ввести в асортимент сайту окремі категорії товарів спеціалізованого харчування (для дітей, веганів), подарункові набори, такі як красиво упаковані фруктові бокси, які пропонуються вже.

vip.shuvar.com/

Географія доставок

“Шувар” здійснює доставку Львовом, Винниками, ближніми селами безкоштовно при сумі мінімального замовлення 300 гривень. Якщо необхідно, то при невеликій доплаті доставляє на більші відстані. На “Шуварі” є постійна доставка у ресторани Трускавця та Буковеля.

Оплатити оформлене замовлення можна шляхом перерахування коштів на банківську картку Інтернет-ринку “Шувар”.

Забезпечення доставки

Роботу доставки забезпечує 5 кур’єрів на вантажних автомобілях. При орієнтовній кількості замовлень, котру зараз здійснюють на сайті, а також телефоном, їх цілком вистачає, щоб доставити товар вчасно. З кур’єрами працює логіст, котрий розпроділяє доставки районами міста, аби вони не розпорошувались.

На інтернет-ринку “Шувар” працює самовивіз. При оформленні самовивозу на сайті клієнт отримує знижку 10%. При тому сума мінімального замовлення буде вже 270, а не 300 гривень.

vip.shuvar.com/

Про Food box

Food Вох – скринька самообслуговування від інтернет-ринку “Шувар”, яка дозволяє отримати продукти не очікуючи кур’єра вдома. На сьогоднішній день у Львові встановлено 50 таких боксів, але за наявності запитів від клієнтів інтернет-ринок готовий встановлювати нові. Щоб відкрити скриньку, потрібно знати лише пароль. Пароль та номер скриньки надсилається клієнту в СМС-повідомленні, як тільки продукти будуть доставлені. Усі продукти надійно упаковані в спеціальний термопакет, що дозволяє зберігати свіжість протягом усього дня.

vip.shuvar.com/

Розвиток клієнтської бази

Інтернет-ринок “Шувар” працює як доставка 10 років. Нещодавно було оновлено інтерфейс сайту, який став максимально простим у користуванні. Все ж, велика кількість користувачів похилого віку, для них простота та зручність  є прерогативою у використанні веб-сайту.

У планах інтернет-ринку впровадження мобільної версії сайту. Статистика свідчить, що четверта частина замовлень здійснюється зі смартфонів, отже, наявність додатку скоротить час на оформлення замовлення.

Одна з проблем, з якою стикається інтернет-ринок, це відсутність звички купувати в інтернеті, а також традиційність галицьких господинь, котрі звикли самостійно обирати продукти, та сумніваються, що доставлять їм те, що вони просили.

Співробітники інтернет-ринку постійно спілкуються з клієнтами. У випадку, коли у продуктовий набір дійсно поклали щось не те, вони забезпечують заміну товару або ж повернення 100% його вартості.

Особливість інтернет-ринку “Шувар”

“Шувар” є знаним львівським брендом. Завдяки діяльності оптового ринку «Шувар», перевіреної часом та досвідом, він зберігає свою унікальність, котра поширюється на доставку. Єдина загроза конкурентності – від мереж гіпермаркетів, котрі вийшли нещодавно на ринок Львова, і також пропонують доставку продукції. Вони знизили у Львові вартість доставки до рівня,  пропонованого “Шуваром”. Поки що впливу від діяльності інших служб доставки “Шувар” не відчув. Клієнтська база інтернет-ринку залишається стабільною.

Плани на розвиток

Інтернет-ринок “Шувар” планує розширити кількість замовлень, котрі здійснюються за допомогою доставки. Для цього старається забезпечити клієнта усім необхідним товаром, який включає весь асортимент «Шувару», а також швидкою доставкою ексклюзивних продуктів( дорогоцінні гриби, морепродукти тощо) від постачальників оптового ринку. Звичайно, що час доставки зміниться, але зазвичай клієнти (наприклад,ресторани), котрі замовляють такі товари, готові очікувати.

vip.shuvar.com/

E&L news дякує за сприяння та надання інформації керівництву інтернет-ринку “Шувар”.