Е-комерція

Інтернет-магазин Rozetka запускає франшизу

11:24, 16/10/2020

Як повідомив співзасновник консалтингової агенції зі створення франшиз «Франч» Роман Кирилович, інтернет-магазин Rozetka запускає свою франшизу. Франшиза Rozetka буде поширюватися на точки видачі замовлень, зроблених в інтернет-магазині. 

На першому етапі Rozetka планує відкрити невелику кількість франчайзингових точок видачі, щоб протестувати формат.

«На першому етапі« Розетка »планує відкрити невелику кількість франчайзингових точок видачі, протестувати формат, докрутити його, щоб потім вже відправити корабель у велике плавання», – написав Кирилович.

Умови франшизи Rozetka

Rozetka призводить наступні умови франшизи:

  • Вкладення – від 688 000 грн.
  • Чистий прибуток – від 35 000 грн на місяць
  • Термін окупності – від 15 місяців

Зараз Rozetka шукає партнерів в таких містах: Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Буча, Вінниця, Вишневе, Гостомель, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Харків , Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Що пропонує Rozetka

Інтернет-магазин бере на себе логістику з доставки товарів до вашої точки, навчання нових співробітників, і надає доступ до програмного комплексу Octopus, який використовується в самій «Розетка».

Співпраця між Rozetka і франшизні точками видачі буде виглядати наступним чином:

  • Клієнт оформляє замовлення на Rozetka;
  • Rozetka обробляє і підтверджує замовлення;
  • На складі Rozetka формують замовлення і відправляють на вашу точку;
  • Ви приймаєте замовлення і переміщує його на свій склад;
  • Ви видаєте замовлення клієнта та отримуєте винагороду.

Як повідомив Кирилович, франчайзингові точки видачі не займатимуться видачею великогабаритних товарів, таких як скутери, холодильники або 100-дюймові телевізори. Обсяг і вага видаються товарів буде обмежений.

Основними товарами, які будуть поширюватися через такі точки, стане електроніка, побутова хімія, одяг та інші невеликі товари, що мають попит.

Як будуть виглядати франшизні точки

Нові точки видачі будуть значно менше, ніж фірмові від «Розетки». Але кожна з них буде обладнана примірочної, щоб купуючи одяг клієнт міг її одягнути і прийняти рішення про покупку.

Франшиза Розетка-1

Також буде відносно невеликий склад, якого повинно бути достатньо, з урахуванням орієнтованості нових точок видачі на невеликі товари.

Очікування Rozetka

За словами Кириловича, засновник «Розетки», Владислав Чечоткін вважає, що місткість ринку дозволить Rozetka відкрити 1000 точок видачі, хоча сам Кирилович сподівається на ще більший успіх.

«Владислав Чечоткін вважає, що місткість ринку дозволить Rozetka відкрити 1000 точок видачі. Я вважаю, що набагато більше. Адже у «Нова Пошта» (яка теж є клієнтом «Франча») вийшло запустити понад 6000 відділень! » – написав він.

Джерело: ain.ua