Логістика

Інтернет-магазини нарікають на роботу Чеської пошти

18:37, 13/08/2019

Все більше клієнтів електронної комерції в Чехії скаржаться на “Чеську пошту”. За їхніми словами, державна компанія не доставляє товари споживачам додому.

Чеська пошта є найбільшим надавачем логістичних послуг. Державне підприємство має понад 3200 пунктів обслуговування по всій країні, і нещодавно оголосило, що збільшить щорічну потужність з 45 до 60 мільйонів відправлень.

Однак можна почути багато скарг на роботу служби доставки. Це спонукало APEK, Чеську асоціацію електронної комерції, провести опитування, повідомляє Радіо Прага. Бо все більше клієнтів стверджували, що не отримували товари, замовлені в Інтернеті, вдома, замість того вони отримували лише повідомлення у поштову скриньку. Тим не менш, їм все одно довелося заплатити за доставку.

За даними APEK, один з двох інтернет-магазинів у Чехії (загалом в країні понад 40 000 веб-сайтів з електронної комерції) отримав щонайменше одну скаргу за останні три місяці. Прес-секретар Матіаш Витік із Чеської пошти прокоментував, що він не знає результатів опитування, але що поштова компанія готова домовитися про пряму доставку товарів клієнтам магазинів.

За словами керуючого директором APEK Яна Ветишки, раніше постачальники послуг в окремих випадках залишали повідомлення замість самої посилки . “Але сьогодні це більше схоже на системний підхід”, – говорить він.

Однак Витік стверджує, що Чеська пошта завжди досталяє посилки клієнтам. “Повідомлення залишаються лише у випадках, коли клієнта не було вдома в момент доставки”, – пояснює речник. APEK дивиться критично на це.