Події Е&L

Instagram дозволить відключати таргетовану рекламу

17:19, 19/11/2020

Соцмережа запустить кілька нових функцій.

У соціальній мережі Instagram з’явилося кілька нововведень. Незабаром користувачі зможуть відмовитися від орієнтування реклами, а ньюсмейкери взяти участь в проекті монетизації. 

Крім того, покрокові інструкції Guides тепер доступні всьому світу.
Instagram планує почати платити ньюсмейкерам, бо соцмережа «все швидше перетворюється в джерело новин та інформації для користувачів». У найближчі місяці Instagram включить декілька видань у свій тест по монетизації контенту, повідомляє Axios з посиланням на джерела.

Соціальна мережа анонсувала нову функцію Data From Partners. Вона дасть можливість користувачам відмовитися від таргетованої реклами, заснованої на даних сторонніх додатків, пише Adweek. Функція дозволить не брати до уваги при показі реклами дії користувача на інших сайтах і не буде враховувати його вибір в магазині.

 Користувачі Instagram отримають повідомлення одноразово, після чого можна перейти до налаштувань і відключити використання даних. Аналогічна функція буде доступна в Facebook.
Також компанія розповіла про розширення можливостей покрокових інструкцій Guides. Інструмент знаходився в тестовому режимі з травня 2020 року, тепер він доступний користувачам у всьому світі. 

Guides призначені для великих матеріалів, з їх допомогою швидше і легше шукати необхідну інформацію. Публікацію можна розділити на кілька блоків, супроводити текстом, фото, відео або посиланнями на інші пости. У тестовому режимі функція працювала в тематиці «Здоров’я».
За матеріалами sostav.ru