Е-комерція

Ikea викуповує старі меблі

14:19, 16/10/2020

Незабаром Ikea розпочне чудову міжнародну кампанію під назвою “BuyBackFriday”. Це дає клієнтам можливість обміняти свої старі меблі Ikea на ваучери. Критики розглядають це як рекламний трюк.

Придбати ваучери

Якщо ви втомилися від своїх старих меблів Ikea, незабаром ви зможете повернути їх меблевому гігантові. Після ретельної перевірки вони викуплять їх максимум на половину ціни закупівлі за допомогою ваучерів, за умови повернення меблів у комплекті та справному стані. Кампанія BuyBackFriday розпочнеться у 27 країнах. Згідно з мережею меблів для дому, кампанія вкладається в амбіцію стати до 2030 року повністю круговою та кліматично позитивною.
Однак чимало спостерігачів ставлять під сумнів кампанію і в першу чергу сприймають її як PR-трюк. Наприклад, початок кампанії, можливо, не випадковий у тиждень Чорної п’ятниці. Невизначені плани, які Ikea планує щодо торгівлі послугами після закінчення кампанії, також викликають сумнів. “Зараз ми вивчаємо нові бізнес-моделі, щоб розробити комерційно вигідну та масштабовану пропозицію”, – пояснює Стефан Вановербеке, заступник менеджера з роздрібних операцій у прес-релізі.
 Не всі хочуть негайно спалити кампанію. У газеті De Standaard експерт з питань сталого розвитку Кріс Бахус дає Ікеї перевагу сумнівів. “Будь-яка ініціатива, яка заохочує повторне використання, вітається, особливо від такого світового гравця, як Ikea. Хоча б тому, що це принаймні допоможе підвищити обізнаність про кругову економіку серед широкого загалу”. Однак він також вважає, що найважливішим є масштаб, з яким послуга викупу в кінцевому підсумку буде розгорнута на міжнародному рівні.

Джерело: retaildetail.eu

Мітки: ,