Логістика

IKEA відкриє перший магазин секонд-хенд

12:28, 08/10/2020

Як повідомляє ресурс Malls.com, тенденція до повторного використання речей набирає силу в усьому світі ось уже кілька років. Більш сучасний і екологічно свідомий підхід вже змінив світ моди. Зараз він захоплює й інші сфери життя.

Для IKEA пріоритетом є екологія і мінімізація відходів та забруднення навколишнього середовища. Таким чином, компанія планує до 2030 року створити виробництво замкнутого циклу. Одним із кроків у цьому напрямку є відкриття фізичного магазину, де будуть продаватися тільки старі товари.

Уживані та відремонтовані меблі й предмети інтер’єру від IKEA будуть доступні в новому магазині, який відкриється в шведському місті Ескільстуна (Eskilstuna). Відкриття магазину заплановано на кінець 2020 року. Торгові площі рітейлера будуть розташовуватися в торговому центрі ReTuna. Це досить незвичайний торговий центр, бо він став першим у світі торговим центром секонд-хенд.

«Якщо ми збираємося досягти наших екологічних цілей. Нам потрібно кинути виклик самим собі і перевірити наші ідеї на практиці», – заявив Йонас Карлегед (Jonas Carleged), директор з екології Ikea Sweden.

Нагадаємо, компанія IKEA у вересні 2018 офіційно заявила про плани відкрити перший в Україні магазин в форматі city store в київському ТРЦ Ocean Mall. Однак меблевий рітейлер був змушений скорегувати плани виходу на український ринок у зв’язку з затримкою будівництва ТРЦ. В результаті компанія запустила інтернет-магазин в травні поточного року. Тоді ж вона відкрила два пункти видачі замовлень – в ТРЦ Rive Gauche і ЦТ Metro в Києві. А незабаром IKEA має намір запустити офлайн-магазин в столичному ТРЦ Blockbuster Mall.

Джерело: Malls.com

Мітки: , ,