Події Е&L

IKEA відкрила свій найбільший магазин у світі на Філіппінах

14:27, 30/11/2021

IKEA відкрила свій перший магазин на Філіппінах – він став найбільшою торговою точкою мережі у світі. Магазин розташувався на 5 поверхах, його площа – 65 000 кв. м., повідомила компанія у Instagram. 

За словами менеджера магазину Георга Платцера, розмір магазину обумовлений переважно логістичними потребами. Демонстраційні зали магазину прикрашені філіппінськими елементами, щоб місцеві покупці могли відчути себе знайомими, представляючи предмети IKEA у своїх будинках.

Фото: rappler.com

Вперше про проєкт було заявлено у 2018 році, а відкриття магазину мало відбутися ще на початку 2020 року, проте виверження вулкана та пандемія коронавірусу змусили рітейлера відкласти плани.

Відкриття збігається з розширенням бізнесу IKEA у галузі електронної комерції: онлайн-замовлення зараз становлять 26% від загального обсягу продажу.

Філіппіни стали однією з найбільш постраждалих від кризи держав у регіоні. Якщо за останні десять років економіка країни зростала в середньому на 6%, то лише у другому кварталі 2020 року падіння становило близько 17%, а рівень безробіття у льоту 2020 року сягнув 10%. На думку аналітиків, середній клас, що бурхливо розвивається, мотивував IKEA виходити на роздрібний ринок цієї країни.