Е-комерція

IKEA в Бельгії запускає проєкт з перероблювання та очищення пухових і пір’яних наповнювачів ковдр і подушок

10:40, 09/09/2021

Бельгійський підрозділ IKEA як експеримент запускає проєкт з перероблювання та очищення пухових і пір’яних наповнювачів ковдр і подушок. Про це  повідомляє  Retail Detail.

Тепер подушки і ковдри з подібними наповнювачами занадто часто потрапляють в категорію «побутові відходи» через відсутність системи рециркуляції. Бельгія стала першою країною у світі, в якій протягом останнього півріччя була випробувана програма по утилізації подібних речей. Після завершення експерименту, така утилізація може з’явитися і в інших європейських країнах.

З 1 вересня 2021 бельгійські магазини IKEA почали приймати пух і пір’я на перероблювання. Зібрані товари проходять дезінфекцію та хімчистку після первинної сортування. Потім їх можна буде повторно використовувати.

Щоб мотивувати клієнтів до участі, IKEA видає купон на 15-відсоткову знижку за кожен принесений товар протягом вересня, який можна використовувати при наступній покупці текстильних виробів.

До 2030 року IKEA розраховує стати компанією з 100% замкнутим циклом споживання товарів, а також випускати якомога більше продукції, виготовленої з перероблених або поновлюваних матеріалів. Так раніше , IKEA запустила в штаті Пенсільванія (США) послугу зворотного викупу використаних меблів для подальшого перепродажу.