Е-комерція

Ikea будує еко-магазин з висячими садами у Відні

11:48, 23/01/2020

Ikea будує новий, зелений міський магазин у Відні: паркування не буде, але в семиповерховій будівлі будуть зелені балюстради та дахи з не менше 160 дерев.

Ikea працює над новою концепцією магазину для внутрішніх міст: у Відні будується семиповерхова філія, яка зосередить увагу на негабаритних предметах. Паркінгу немає. Якщо ви купуєте більші щось габаритне, до прикладу, меблі, ви можете доставити їх додому протягом 24 годин із хабів за межами міста.

Оскільки є доступний простір, магазин Ikea надає багато нових елементів можливостей, таких як гуртожиток на двох останніх поверхах та тераса на даху. Ця тераса також буде доступна в неробочий час і повинна стати справжнім громадським парком.

Крім того, магазин буде додатково «зеленим»: цілком орієнтований на клієнтів, які приходять пішки або на громадському транспорті , стежка була зроблена вдвічі ширше, а нова будівля була перенесена назад на кілька метрів, щоб було місце для зелені на фасаді. Тут будуть великі балкони, на яких виросте загалом 160 дерев, що не тільки збереже скляну будівлю прохолодною, але й очистить повітря для навколишнього середовища.
 

Архітектори проекту також називають нову будівлю практичною, оскільки вона має гнучку конструкцію , щоб вона змогла легко знайти нове призначення, навіть якщо Ikea коли-небудь залишить ці приміщення. Магазин, як очікується, запрацює в 2021 році.

Напомним, IKEA відкликала термочашки з шкідливим хімічним складом.

Джерело: retaildetail.