Люди Е&L

Ксенія Савчук

Ігор Фісун, Оксі Банк: “Створюємо екосистему, яка стане фінансовим маркетплейсом”

16:25, 07/04/2021

Ігор Фісун, акціонер Оксі Банку, власник УКРКАРТ, про тренди у фінансовій галузі, синергії банків і ФІНТЕК-проектівІгор Фісун, акціонер Оксі Банку і власник YKPKAPTshare.

Для Ігоря Фисуна, акціонера Оксі Банку і власника УКРКАРТ, в основі стоїть еволюційний розвиток, а процес і результат – два взаємодоповнюючих компоненти досягнення мети.

Що для вас стало відкриттям або інсайтом під час коронакризи? 

Криза – це завжди перевірка на міцність і вміння швидко адаптуватися до нових умов. Коронакриза дав потужний поштовх багатьом компаніям: одні перебудували бізнес-процеси, інші поміняли бізнес-модель або диверсифікували ризики. У будь-якому випадку все впустили у своє життя новизну, а це і є суть роботи під час кризи – зрозуміти свої слабкі місця, зробити апдейт, трансформуватися і вдосконалюватися. Для Оксі Банку головний урок кризи – необхідність бути максимально швидкими, гнучкими і технологічними.  

Які тренди найбільше впливають на вашу галузь і компанію зокрема?  

По-перше, тотальна диджиталізація. Під час коронакризи цей тренд став особливо актуальним. Закономірним є вибухове зростання необанків і мобільного банкінгу, який за час кризи збільшився на 30% з подальшим прогнозом зростання ще на 20%. Виходячи з цього ми запустили розробку мобільного банкінгу для Оксі Банку. Уже влітку наші клієнти-фізособи зможуть відкривати карти і керувати ними через мобільний додаток.
По-друге, Open Banking, Baas (Bank as a Service), API-платформи і банківські екосистеми. Ми рухаємося до синергії банків і Фінтех-індустрії, коли банки, маркетплейси і e-commerce сповідують принципи платформної економіки і створюють навколо себе екосистеми. У 2020 році з’явилося чимало нішевих Фінтех-рішень, що стане відмінною грунтом для поліпшення сервісу і клієнтського досвіду.  

По-третє, кібербезпека. Безпека даних клієнтів – на чолі кута, особливо після кейса з WireCard, який оголив вразливі місця фінансової системи.  

По-четверте, підвищення фінансової грамотності населення. Радує, що в цьому напрямку активно працює не тільки регулятор НБУ, а й багато гравців фінансового ринку.  

Які ваші найбільш значимі досягнення за останні два роки?  

Я інвестував в процесинговий центр УКРКАРТ і збільшив свій пакет акцій Оксі Банку. Ми з командою будуємо Фінтех-екосистему, в рамках якої група моїх компаній надає різні фінансові послуги: платіжні методи, процесинг, емісію карт і т. Д. Крім того, створюємо екосистему, якій клієнт зможе користуватися як своєрідним фінансовим маркетплейсом, адже у нас він зможе придбати рішення і продукти під індивідуальний запит.  

Які трансформації зазнали ваші компанії і як це вплинуло на їх фінансові результати?  

Головна трансформація в УКРКАРТ у 2020 році – масштабна технічна модернізація: ми повністю оновили ядро ​​мережевого обладнання і придбали сучасне ПО для запуску нових сервісів. А в Оксі Банку розробили і реалізуємо стратегію на найближчі три роки, яка включає створення мобільного банкінгу для фізосіб, розвиток корпоративного напрямку і e-commerce.  

Який тип лідерства ви сповідуєте і чому?  

З усіх типів лідерства – авторитарний, демократичний і харизматичний – я однозначно відкидаю перший. Учень повинен перевершити свого вчителя, а авторитарне лідерство це не дозволяє за визначенням. Тому моя ідеальна парадигма лідера – комбінація демократичного і харизматичного стилів управління з використанням найбільш ефективних прийомів кожного з них. Бізнес роблять люди, тому керівнику необхідно прислухатися до думки співробітників своєї компанії, а власнику бізнесу ще й до позиції своїх партнерів. Розвинені hard skills в поєднанні з харизмою дозволять обійтися без авторитаризму в кризовій ситуації, коли від лідера потрібне вміння швидко прийняти доленосне рішення.  

Які компетенції знадобилися вам у кризовий 2020 рік?  

Під час кризи не можна мислити окремо процесами і результатами. Це дві ноги підприємця: забери одну – і ти не зможеш повноцінно йти шляхом досягнення своїх цілей. Результат служить мірилом ефективності процесу, а сам він своєю чергою допомагає розвиватися, приносячи новий досвід і навички.  

Криза вимагає від нас швидкості прийняття рішень. Якщо ти бачиш, що процес не веде до бажаного результату, потрібно мати мужність визнати помилку і встати на новий шлях.  

Які якості для вас визначають лідера?  

У моїй парадигмі лідера ключові якості – це вміння чути людей, приймати непрості рішення, стратегічне мислення у зв’язці з гнучкістю. Безумовно, необхідно досконально знати власний бізнес, не боятися ризикувати і помилятися, а також вміти прислухатися до критики.  

Як змінилися настрої ваших кінцевих споживачів і партнерів? На що стали звертати увагу більше і чому?  

Клієнти банків хочуть отримувати обслуговування без відвідування відділень. У 2020 році кількість банківських відділень в Україні скоротилося на 11%. Тому завдання банку – максимально розширити лінійку продуктів, якими клієнт може скористатися віддалено. Наші нинішні і майбутні клієнти – це люди покоління Digital Native, які в буквальному сенсі народилися з телефоном в руках і майже не користуються готівкою. Чого вони чекають від банку? Максимально зрозумілий інтерфейс мобільного застосування, автоматичні платежі, підтримку в чаті 24/7 і допоміжні сервіси, не пов’язані з фінансами безпосередньо.  

А підприємці більше не хочуть витрачати кілька днів на збір документів для відкриття рахунку ФОП. Час – занадто цінний ресурс, його потрібно використовувати для розвитку. Тому виграють банки, які пропонують віддалене відкриття рахунків. Бізнес під час коронакризи практично повністю перейшов в онлайн і гостро потребує рішень, що дозволяють швидко і просто підключати різні способи оплати. Універсальні рішення тут не працюють, а індивідуальні не всі можуть собі дозволити – значить, настав час нішевих продуктів, які закриють потреби конкретного напряму бізнесу.  

Як змінилися довгострокові цілі компанії?  

Для Оксі Банку в пріоритеті три напрямки: e-commerce, розвиток корпоративного напрямку і мобільний банкінг. Банк уже почав надавати послуги з інтернет-еквайрінгу для онлайн-магазинів. Найближчим часом налагодимо всі процеси і запустимо торговий еквайринг.  

Перша версія мобільного банкінгу вже тестується. Додаток дозволяє управляти картою, переглядати транзакції за категоріями витрат, переказувати гроші з карти на карту і оплачувати комунальні послуги. Друга, призначена для користувача версія, буде доступна в Google Play і App Store вже влітку цього року. Її функціонал розшириться: користувачі зможуть віддалено відкривати дебетові та кредитні картки, оплачувати товари і послуги через Google Pay, Apple Pay і QR. Також в Оксі Банку можна буде відкривати депозити і брати кредити.  

Які плани ваших компаній на найближчий час?  

Якщо говорити про Оксі Банку, то будемо реалізовувати цікаві для споживачів банківські продукти, розвивати міжнародне партнерство і пропонувати бізнесу ринкові рішення в сегменті онлайн-платежів. 

Що стосується УКРКАРТ, то ми вже пропонуємо ринку наш Діджитал-банкінг – комплекс рішень для запровадження повноцінного мобільного банкінгу. Це чудовий приклад того, як банки виграють від колаборації з Фінтех. Далеко не кожен банк зараз може дозволити собі розробити мобільний банкінг. Ми хочемо змінити цю ситуацію. 

Джерело: delo.ua