Люди Е&L

Hugo Boss отримує значну позику, пов’язану з цілями стійкості

15:14, 26/11/2021

Hugo Boss став останнім великим ім’ям моди, яке пов’язує своє фінансування з екологічними цілями. Німецький гігант, у якому британська Frasers Group володіє великою часткою, отримав відновлювану синдиковану позику з компонентом стійкості.

Це означає, що процентна ставка за кредитом у розмірі 600 мільйонів євро «пов’язана з виконанням чітко визначених критеріїв стійкості». Це підхід, який все частіше використовують модні та роздрібні підприємства з проблемою процентної ставки, яка безпосередньо пов’язує фінансові вигоди з екологічністю.

Нам сказали, що синдикована позика від ряду великих банків була «значно перевищена і має на меті надати компанії додаткову фінансову гнучкість, щоб забезпечити успішне виконання її стратегії зростання «ПРЕБОВА 5». 

волокно_ручний_запис

Фінансовий директор Ів Мюллер сказав, що «успішна транзакція зображає велику впевненість наших кредиторів у нашій стратегії зростання».

Позика класифікується як стійке фінансування і як така відповідає ключовим критеріям ESG. Відсоткова ставка коригуватиметься щорічно на основі досягнення цільових значень, визначених фірмою в чотирьох сферах ESG: скорочення викидів CO2, частка жінок на керівних посадах, справедливі умови праці у постачальників, а також використання більшої кількості стійка бавовна. 

Це особливо важливо, оскільки це перший фінансовий інструмент у бізнесі, який пов’язаний з критеріями стійкості, але навряд чи він буде останнім.

Термін кредиту становить три роки і включає два варіанти продовження на додатковий рік у кожному випадку, а також можливість збільшення суми кредиту до 300 мільйонів євро. 

Hugo Boss сказав, що він «надає великого значення темі стійкості». У наступні роки компанія «ще більше активізує свої зусилля щодо стійкості, щоб забезпечити як чітку додану вартість, так і емоційну взаємодію зі споживачем».

Це допомогло йому з’явитися у світовому індексі стійкості Доу-Джонса (DJSI) протягом п’яти років поспіль.