Е-комерція

Horizon Capital купив міноритарну частку в компанії MAKEUP

13:10, 29/05/2020

Інвестиційний фонд Horizon Capital (EEGF III) купив міноритарну частку в компанії MAKEUP Group – найбільшому інтернет-рітейлері в б’юті-сфері в Україні.

Деталі угоди не розголошуються, однак на сайті EEGF III йдеться що середній чек фонду становить $ 5-20 млн в компанію. Це перша подібна інвестиція в компанію.

MAKEUP – заснований у 2009 році, на сьогодні один з найбільших інтернет-магазинів косметики та парфумерії в Україні. На сайтах MAKEUP Group представлено понад 200 тисяч товарних позицій від більш ніж 2000 постачальників.

За даними компанії, на сьогодні її сервісом щодня користуються сотні тисяч клієнтів. За 2019 рік на сайти компанії зайшло близько 200 млн унікальних користувачів (компанія потрапила в найкращі 20 світових платформ електронної комерції у сфері краси). Щорічно цей показник зростає на 75%.

У MAKEUP власна система управління складом, яка забезпечує зберігання товарів, автоматизовані фулфілмент і системи планування доставок з використанням штучного інтелекту, які працюють цілодобово.

MakeUp працює на 14 ринках, включаючи Австрію, Білорусь, Болгарію, Чеську Республіку, Німеччину, Угорщину, Італію, Казахстан, Молдову, Польщу, Румунію, Росію, Словаччину та Україну. Також компанія планує запуск в Європейському Союзі: Франція, Іспанія, Португалія, Великобританія, Швейцарія, країни Бенілюксу і Балкани.

«Ми раді, що Horizon Capital став нашим партнером, об’єднавши зусилля, ми зможемо прискорити побудову загальноєвропейського лідера на ринку електронної комерції в сфері краси», – прокоментував угоду керівник MAKEUP Group Сергій Волобуєв.

«Ми продовжимо посилювати унікальний користувальницький досвід MAKEUP, масштабуючи нашу успішну модель по Європі. Завдяки залученим фінансування, ми зможемо вивести наш досвід в онлайн-шопінг на нові висоти, ще більше радуючи постійних клієнтів MAKEUP. Ми твердо віримо, що Horizon Capital є правильним партнером, який допоможе нам реалізувати наше сміливе бачення».

Horizon Capital – американський фонд прямих інвестицій з офісом в Києві. В українському портфелі фонду, серед інших, Genesis, Intellias, Rozetka, Datagroup, Jooble, AirSlate (колишній PDFFiler).

Emerging Europe Growth Fund III засновано у 2018 році, його загальний обсяг склав $ 200 млн.

«Ми раді підтримати своїм капіталом і досвідом амбітні плани MAKEUP по зростанню і подальшої експансії по Європі з 14 країн, в яких компанія представлена ​​сьогодні, пліч-о-пліч з засновниками та візіонерами, які побудували фантастичну компанію і надзвичайно шанований бренд», – коментує Ленна Кожарна , СЕО і партнер-засновник Horizon Capital.

«Ми вражені лояльністю клієнтів MAKEUP – яка стала природним результатом зусиль, вкладених у формування кращого користувацького сервісу, забезпечення найширшого асортименту продукції за конкурентними цінами та надання чудового досвіду в рекордно короткі терміни на кожному етапі шляху клієнта».

Кожарна також додала, що попри коронакризу, Horizon Capital має намір вкласти близько $ 100 млн в компанії в регіоні.

Джерело: ain