Е-комерція

H&M випускає колекцію з PETA

15:39, 27/10/2021

Шведський ритейлер H&M представив третій дроп із серії H&M Innovation Stories, запущеної брендом на початку року, щоб наголосити на важливості інновацій у галузі стійких технологій, матеріалів та дизайну. Ним стала спільна колекція з організацією PETA, що отримала назву Co-Exist Story. 

H&M/ Джонні Дюфорт

«Пошук інноваційних альтернатив матеріалам тваринного походження і водночас створення ультрамодних колекцій – візитна картка H&M, та колекція Co-Exist – ще одне тому підтвердження. Ми пишаємося тим, що стали частиною такої важливої ​​роботи, яку фонд PETA робить щодня», — цитується в пресреліз бренду Анн-Софі Йоханссон, креативний консультант H&M.

У колаборації H&M та PETA використані такі матеріали, як, наприклад, утеплюючий наповнювач FLWRDWN, альтернатива пуху з польових кольорів та шкіра з відходів виноробства VEGEA. Референси до колекції – образи для вечірок 90-х та функціональний верхній одяг.

Колекцію Co-Exist також доповнює веганська косметика – помада та олівець для очей, сертифіковані веганською спільнотою The Vegan Society.

Раніше, в рамках ініціативи H&M Innovation Stories, бренд представив колекції  Science Story, присвячену останнім розробкам у галузі стійкої моди, та Colour Story, у якій акцент був зроблений на стійких методах фарбування.

Рекламну кампанію на підтримку третьої капсули зняли на території веганського заповідника Hillside у Норфолку, одного з найбільших притулків для врятованих фермерських тварин.

Колекція Co-Exist надійде у продаж 12 листопада в інтернет-магазині марки.