Логістика

H&M представив дитячу капсулу з перероблених пластикових пляшок

12:39, 18/12/2020

Для проєкту bottle2fashion H&M об’єднав зусилля з Danone Aqua і випустив дитячу колекцію з перероблених пластикових пляшок з берегів Індонезії та переробленої бавовни. Колекція надійде в продаж в кінці грудня.

В екологічну капсулу увійшли худі, джоггер і топи з довгими рукавами та такими деталями, як скорочення вузли, колор-блокінг, укорочений фасон і тай-дай. Колірна палітра варіюється від чорного, сірого, коричневого і темно-синього до рум’яно-рожевого, лавандового, яскраво-зеленого, жовтого і яскравого синього.

Проєкт bottle2fashion також підтримує ініціативу уряду Індонезії у боротьбі з забрудненням морського середовища і створює додаткові робочі місця для збору ПЕТ-пляшок, сортування, очищення і перероблювання. В рамках програми вже була зібрана 71 тонна ПЕТ-пляшок з округу Серібу і району Бандунг. 

«Даючи друге життя одноразовим пластиковим пляшкам, ми хочемо показати наскільки цінний перероблений поліестер як ресурс – для навколишнього середовища, економіки та соціального життя не тільки Індонезії, але також і для всього світу і наших покупців», – говорить Неллі Ліндеборг, менеджер із закупівель екологічного асортименту H & M.

Джерело: fashionnetwork.