Події Е&L

H&M “переосмислює” дизайн джинсової тканини

15:05, 02/10/2020

H&M заявила у п’ятницю, що вона зосереджена на трансформації способу виготовлення джинсів, оскільки на практиці реалізує принципи ініціативи Фонду Еллен Макартур “Зроби моду круговою”.

Компанія є стратегічним партнером Фонду, і вона випускає, як вона називає, “чудову” чоловічу колекцію джинсового одягу під прапором Jeans Redesign, “натхненну природною простотою”.

Три стилі джинсів, дві куртки, верхня сорочка, сумка та капелюх з відром “переосмислюють дизайн та виробництво джинсових виробів, продовжуючи нашу мету стати повністю круглими у всіх наших процесах”, – заявили в компанії.

Джинсова тканина, що використовується всюди, виготовлена ​​із суміші органічної бавовни, до 35% переробленої бавовни (з відходів постспоживчого використання) та барвників, які значно зменшують витрату води та споживання енергії порівняно зі звичайними альтернативами.

Компанія також зазначила, що «виходячи за межі конкретних вимог, встановлених у керівництві щодо реконструкції джинсів, ми також використовували метод екранованої хімії для вибору більш безпечних хімічних речовин. Застосовувались лише покриття з невеликим ударом ”.

І ніяких звичайних покриттів на металевих обшивках не було використано, зменшуючи тим самим вплив на навколишнє середовище. Крім того, компанія використовувала нитки Tencel, щоб вироби можна було легко переробити в кінці свого життя.

Дизайнер H&M Джон Ломан сказав:

“Стійкість та можливість переробки повинні розглядатися як параметри, в яких рухаються дизайнери. Це новий набір меж та обмежень, якщо хочете. Бути дизайнером – це також шукати нові можливості та більше пов’язуватись з технічною стороною виготовлення пари джинсів. Цей проєкт повернувся до основ, і те, що сприймалося як само собою зрозуміле, тепер бачилося новими очима. Завдяки цій колекції ми сподіваємось, що ми можемо зробити ще один великий крок на шляху до створення більш стійких продуктів”.