Події Е&L

H&M Group запускає інноваційний проєкт «Singular Society»

16:33, 14/12/2020

Група H&M запускає новий цікавий проєкт – «Singular Society». Це унікальна ініціатива, участь в якій можливо тільки при покупці членства. Внісши призначену плату отримають доступ до «необхідним для життя товарах по їх собівартості».

Проєкт ґрунтується на моделі роздрібної торгівлі за передплатою, в рамках якої товари розглядаються «скоріше як послуга членам спільноти, а не джерело доходу». Членські внески й є джерело доходу для компанії, яка стверджує, що завдяки такому підходу вирішується проблема перевиробництва.

Дебютне товарна пропозиція «Singular Society» – це «ретельно відібраний асортимент високоякісної, виготовленої відповідно до принципів сталого розвитку продукції для будинку, а також основні предмети одягу».

Надалі планується розширювати наявний перелік, додаючи нові товарні категорії, які будуть «задовольняти потреби та відповідати перевагам» членів клубу.

Беручи до уваги обрану бізнес-модель, не дивно, що акцент організатори «Singular Society» зробили на «позачасовому дизайні».

За твердженням самої шведської корпорації, вона «постійно шукає нові способи допомогти людям долучитися до моди і дизайну і знаходити в них натхнення».

Протягом періоду м’якого запуску до ініціативи будуть приєднуватися учасники. Мається на увазі, що це процес поступовий, але водночас автори проєкт орієнтовані на якомога швидше розширення спільноти. Зараз відкрито лист очікування.

Стартова вартість членства в «Singular Society» становить 95 шведських крон (827 рублів *) – такий внесок дає право купувати п’ять товарів в місяць. Вартість членства з позначкою «плюс» – 195 шведських крон (1700 рублів *), дана опція відкриває можливість покупки вже 25 товарів на місяць. Обидва зазначених рівня трохи вигідніше на річній основі.

Новий бренд, який має магазин і шоу-рум в Стокгольмі, здається, дійсно намагається підійти інакше до ведення бізнесу в секторі моди і дизайну інтер’єрів.

Ось що можна прочитати на сайті «Singular Society»:

«Ми – група інсайдерів індустрії, які присвятили частину життя моді, “lifestyle” та роздрібній торгівлі люксовими товарами в ряді найбільших світових компаній – постійно задавалися одними і тими ж (очевидними) питаннями: “Чому ми купуємо так багато речей, в яких не потребуємо і якими навіть не хочемо мати? Чому якість коштує так дорого? Чи обов’язково для життєздатності бізнесу набавляти 600% (а іноді і більше) як коефіцієнта прибутковості, а якщо це правильно, тоді чому лише невелика кількість торгових компаній рентабельні? Хтось взагалі виграє в цій ситуації? ».

«Так ми задумалися про можливість створення моделі, в якій кожен учасник буде бенефіціаром, і водночас про бізнес, який розвивається по здоровому, сталому та довготривалого сценарієм і справляє позитивний – як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі – вплив на тих, хто в нього включений, на індустрію в цілому і на аспект сталого розвитку », – зазначає« Singular Society ».

У результаті був зроблений наступний висновок: «Якщо ми змінимо нашу бізнес-модель, прив’язавши її до передплати, то наші доходи будуть залежати не від того, що ми продаємо, а від щомісячних внесків. Це означає, що нам не доведеться гнатися за дешевизною виробництва, а можна буде зосередитися на якості і довготривале партнерство з членами нашої спільноти ».

Джерело: fashionnetwork.