Е-комерція

Gucci запустив онлайн-магазин на люксовій платформі від Alibaba

14:32, 22/12/2020

У понеділок Gucci запустив свій перший інтернет-флагманський магазин на платформі Tmall Luxury Pavilion від Alibaba Group. На початку наступного року італійська модна компанія відкриє другий інтернет-магазин.

Нещодавно відкритий інтернет-магазин пропонує всі види товарів з модних колекцій італійського бренду класу люкс, пише Pandaily. У лютому 2021 року на цифровій платформі буде запущений ще один салон краси, де китайські покупці матимуть доступ до всього асортименту косметичних товарів Gucci.

Tmall Luxury Pavilion, випущений у 2017 році, є домом для більш ніж 200 брендів, що включають товари від одягу та косметики до годинників та розкішних автомобілів. Це унікальна онлайн-платформа для придбання як вітчизняних, так і міжнародних фірмових товарів.

За останні роки компанія Gucci створила потужну цифрову екосистему в Китаї. Три роки тому розкішний бренд запустив свій китайський вебсайт. Він також дуже присутній на платформах соціальних медіа в азійський країні.

Нові інвестиції є частиною глобальної стратегії Gucci “Digital First”. 

“У розкішному павільйоні Tmall ми надаємо своїм клієнтам у Китаї авторизований, індивідуальний досвід електронної комерції”, – сказав генеральний директор Марко Бізаррі. 

Джерело: retaildetail