Люди Е&L

Greenstorm відкрив інтернет-магазин вживаних електронних велосипедів

14:42, 28/08/2019

Австрійська компанія Greenstorm, яка надає в аренду електронні велосипеди готельєрам у шести європейських країнах, тепер має інтернет-магазин, який пропонує приватним торговцям можливість продавати вживані електронні велосипеди.

Завдяки новому інтернет-магазину Greenstorm хоче стати потужним інтернет-продавцем  електронних велосипедів у Європі. Компанія співпрацює з сотнями стаціонарних дилерів з Австрії, Німеччини та Італії.

Про це повідомив Ecommercenews.eu

На платформі клієнти можуть вибирати від 90 000 моделей вживаних електронних велосипедів, ціни коливаються від 1600 до 12 000 євро. Дилери можуть продати свої нові електронні велосипеди безкоштовно.

«Високоякісні електронні велосипеди – це довговічні продукти, які можна використовувати протягом багатьох років. Що стосується акумуляторних батарей, то кількість циклів заряду має вирішальне значення “, – розповів генеральний директор Philipp Zimmermann. «Вирішальним для стану електронного велосипеда є, звичайно, кілометри. Це визначає рівень зносу, і ми відповідно коригуємо нові ціни. Ми також відслідковуємо будь-які пошкодження та ознаки використання і відраховуємо це від ціни перепродажу, щоб ціна була оптимальна і справедлива».

Австрійська компанія розпочинала свою діяльність з того, що надавала електронні велосипеди, електромобілі та зарядні станції готельєрам Німеччини, Австрії, Італії, Швейцарії, Хорватії та Словенії. Вона також продає електронні велосипеди компаніям, які потім можуть преедавати їх в оренду своїм працівникам. Greenstorm тепер чекає на повернення використаної топ-електроніки після закінчення періоду оренди та пропонує її на продаж.