Люди Е&L

Ксенія Савчук

Говоримо з юристом: як купувати закордоном безпечно

15:14, 31/05/2021

Онлайн-шопінг стає все більш популярною послугою. Ми публікуємо серію порад від юриста Сергія Рянкеля про правовий аспект покупок закордоном онлайн.

На що найперше звернути увагу, коли вирішили робити онлайн-покупку закордоном?

Отже, виникла необхідність у якійсь речі і було прийнято рішення її придбати. Самим логічним кроком буде пошук в офлайн чи онлайн магазинах в Україні. Але, якщо потрібного товару немає в продажу або ціна надто висока, доводиться звертатися до можливості придбання речі за кордоном. 

Тут варто зробити застереження, що деякі товари є сенс придбати саме в Україні, якщо тут є офіційний представник чи продавець такого товару. Особливо це стосується складних електронних чи механічних виробів. Адже обслуговування чи ремонт – особливо гарантійний – будуть суттєво простішими. Звичайно, якщо виробник дає на товар міжнародну гарантію і в Україні є офіційний (авторизований) сервісний центр, можна спробувати придбати товар за кордоном і зекономити. 

Інтернет-магазини як в Україні, так і за її межами є різними. І не завжди навіть досить відомий сайт є магазином взагалі і продавцем товару зокрема. Такі сайти ще називають маркетплейсами. Маркетплейс, якщо коротко, це площадка для розміщення магазинів чи окремих товарів. Інколи, Маркетплейс і сам є продавцем певних товарів. Приклади: в США та деяких інших країнах – Amazon, в Україні – Rozetka. «Чистим» маркетплейсом є Aliexpress. Виробник товару, який має достатньо відоме власне ім’я або просто не хоче підкорятися правилам маркетплейсу відкриває власний інтернет-магазин. Таких дуже багато. Проте, варто звернути увагу, що ціна на товар в офіційному інтернет-магазині виробника буде часто вищою, ніж в інших магазинах, навіть в офіційних дилерів, ресселерів тощо. Це одна з особливостей західного ринку загалом. 

Кілька питань, на які варто для себе відповісти перед оформленням замовлення в іноземному інтернет-магазині:

1. Чи потрібний товар може перебувати в обігу на території України згідно з законодавством України. Так, певні товари можуть бути у вільному користуванні громадян певної країни, але забороненими в Україні. Наприклад, предмети, що можуть бути визнані холодною зброєю. У багатьох країнах такого поняття немає взагалі і є спокуса такий товар придбати для власного користування, але ці предмети не перетнуть кордон України і є ймовірність втратити сплачені гроші і не отримати покупку. 

2. Чи можливе транспортування обраного товару між країнами?

3. Чи вартує придбання товару часу його очікування?

4. Чи достатня економія на ціні товару (з врахуванням вартості і часу доставки) у порівнянні з ціною на аналогічний товар в Україні?

5. Наскільки великий ризик пошкодження чи втрати товару підчас перевезення?

Придбання товарів для підприємницької діяльності, для перепродажу, юридичними особами та інші випадки мають інше правове регулювання.

Як краще: реєструватись в закордонному інтернет-магазині чи ні? “Погоджуюсь з умовами користування” і дрібний шрифт. Чи дійсно при натисканні “Купити” покупець погоджується з усіма умовами магазину?

Умови роботи та порядок продажу інтернет-магазин визначає сам, в межах законодавства в країні свого розташування. Майже всі інтернет-магазини пропонують на певному етапі придбання товару створити обліковий запис на сайті, тобто зареєструватися. Частіше від цього можна відмовитися – достатньо не ставити жодних позначок у відповідних місцях на сторінці або забрати їх, якщо такі позначки стоять автоматично. Відсутність реєстрації не повинна перешкоджати оформленню конкретного замовлення. Але якщо без реєстрації і введення чутливих персональних даних товар придбати неможливо, варто уникнути співпраці з таким сайтом. Це, щонайменше, неетично. 

Інтернет-магазину реєстрація покупця потрібна, щоб в майбутньому пропонувати інші товари чи послуги через розсилки електронною поштою тощо. Якщо ви плануєте часто чи періодично щось купляти в цьому магазині – є сенс зареєструватися. Це спростить процедуру оформлення покупок у майбутньому, дасть можливість магазину інформувати вас про нові пропозиції і, можливо, надасть переваги для майбутніх покупок, якщо магазин має якусь програму лояльності (знижки, бонуси тощо). 

Кожен інтернет-магазин працює згідно з законодавством країни свого розташування, тобто юридичної реєстрації продавця товару. Тому законодавство України до цих відносин купівлі-продажу не буде застосовуватися. Також, кожен магазин має власні правила діяльності, згідно з якими здійснюється продаж товарів, надання послуг тощо. Магазин буде працювати тільки з тими покупцями, котрі на певному етапі погодяться з цими правилами та умовами. І лише в індивідуальному порядку можна звернутися до продавця через надані на сайті канали зв’язку для обговорення специфічної співпраці. Якщо покупець цікавий магазину, то є шанс домовитися про особливі умови співпраці. В усіх інших випадках – хочемо щось купити – доведеться погодитися з умовами магазину. Для цього створюються всі технічні передумови на сайті, тобто без такого погодження процедура оформлення покупки зупиниться.

Коли я щось купую на закордонному сайті, то чи я, покупець з України, захищена законом чи угодою і в який спосіб?

Підчас придбання товару в закордонному інтернет-магазині покупець з України також буде вважатися покупцем, але з правовим регулювання цього статусу згідно з законодавством країни юрисдикції продавця. Особливо це актуально для США, де магазини керуються виключно внутрішнім законодавством і власними правилами. Звичайно, ознайомитися з нормами права США щодо купівлі продажу складно, тому доводиться уважно читати правила та умови роботи магазину. 

У випадку виникнення проблем з товаром, доведеться спілкуватися з продавцем індивідуально, якщо в Україні відсутні будь-які представники продавця чи виробника товару. Загалом, дбаючи про свою репутації магазини готові виконувати власні правила та законодавство, що регулює їх діяльність. Проте тільки в небагатьох випадках продавець візьме на себе витрати щодо пересилання товару з України назад та надсилання нового товару покупцю у випадку обміну чи відремонтованого товару по гарантії. Про такі речі є сенс говорити у випадку дорогого товару. Щодо маловартісного товару – обмін буде невигідним через коштовну доставку товару до продавця, крім випадків, коли механізм повернення коштів без повернення товару пропонує сам магазин або маркетплейс (досить вдало це реалізовано в Алі експрес).