Події Е&L

Google радить Reface. Компанія внесла український застосунок у топ кращих на 2021 рік

11:50, 22/01/2021

Українській застосунок Reface увійшов у топ кращих від компанії Google.

Google склав список застосунків, які можуть покращити 2021 рік. Усього їх у списку 21. Усі поділені на чотири категорії: де можна щось розпочати .now , щось отримати .app , створити .page і розробити .dev

Крім Reface, туди ввійшли застосунки для: створення колажів Collage.new, створення резюме Resume.new, пошуку працівників Hire.new, створення сайтів Site.new, запуску інтернет-магазинів Shopify.new, створення застосунків Flutter.new. Також у списку застосунок для пошуку емоційної підтримки Sayana.app, для навчання домашніх улюбленців Puppr.app, для щоденного отримання коміксів Funnies.page і для навчання веб-розробки Practice.dev.

Повний список застосунків тут.

Reface, який раніше називався Doublicat, – це один з проєктів українського стартапу RefaceAI, створеного у 2011 році. Офіс RefaceAI розташований у Києві.

Застосунок випередив TikTok, Netflix і Disney + в американському AppStore і став першим у категорії «Розваги». Reface також посів друге місце в категорії всіх безкоштовних сервісів (Overall Free apps) в AppStore, випередивши YouTube, Gmail, Instagram і Messenger Facebook. Також він став одним із найкращих у 2020 році в Google Play.