Люди Е&L

Ксенія Савчук

Google примусово ввімкне двоетапну перевірку входу в акаунт

12:34, 07/10/2021

Компанія хоче посприяти більшій безпеці користувачів

Компанія Google планує ввімкнути двофакторну автентифікацію (двоетапну перевірку, 2SV) за замовчуванням. Про це йдеться у повідомленні в блозі компанії.

Так хочуть сприяти більшій безпеці облікових записів 150 млн користувачів. Разом з мільйонами користувачів Google на двофакторну аутентифікацію до кінця року переведуть більш як два мільйони авторів контенту на YouTube.

У повідомленні також вказано, що користувачі також зможуть використовувати для авторизації апаратні ключі безпеки, яких тільки Google щорічно випускає понад 10 тис.

«Двоетапна перевірка – це основне правило безпеки для компанії Google. Сьогодні ми робимо це безпроблемним для наших користувачів. З’являється запит Google, який вимагає простого натискання на мобільному пристрої, щоб довести, що це справді ви намагаєтесь увійти», – пояснили в компанії.

У 2018 році в Google заявили, що лише 10% активних облікових записів використовують двофакторну аутентифікацію. Відтоді компанія почала підштовхувати користувачів до використання цієї функції.

Незабаром розробники додадуть можливість генерації надійних паролів для інших додатків, а також функцію перегляду списку збережених паролів в меню програми Google.