Е-комерція

Google просто покращив свою гру електронної комерції, щоб залучити більше продавців

13:53, 24/07/2020

Оскільки коронавірус відправив більше покупців в Інтернет, Google, після кількох невдалих спроб, знову намагається збільшити свою частку на ринку електронної комерції. 

Про це повідомляє Forbes.

Google заявив, що скасує комісії для продавців, які беруть участь у програмі “Google Shopping”, що дозволяє споживачам шукати та перевіряти товари безпосередньо на своїй платформі, не направляючи їх на сторінки роздрібної торгівлі. Google також заявив, що відкриває свою платформу для сторонніх постачальників, починаючи з PayPal і Shopify, щоб роздрібні торговці надавали більше варіантів вибору. В останні місяці гігант пошукових систем також дозволив роздрібним торговцям безкоштовно перелічувати продукти в Google Shopping Shopping в США, а також додавати ці безкоштовні списки до Пошуку Google.

Ці пропозиції можуть допомогти Google залучити більше продавців, однак їх недостатньо для того, щоб надати Amazon змістовний заробіток за свої гроші в електронній комерції.

Чому? Спробуйте знайти деякі продукти в Google.Store і відфільтруйте їх у розділі Купувати в Google.Shoping – ви самі переконаєтесь. Цей процес заплутаний, далеко не безперебійний досвід, який зараз є основним сподіванням споживачів.

Кореспондент Forbes вибрав три товари, кожен на суму менше ніж 25 доларів, від трьох різних продавців. Плата за доставку, яку кожен торговець стягував би під час оплати, склала додаткові 19 доларів. (Google заявив на вебсайт, що для більшості підприємств роздрібної торгівлі мінімум становить 25 або 35 доларів США.)

Ці три потенційні покупки – плаття, смуга світлового опору та двофунтовий набір гантелей – прибули б окремо 28 липня, 30 липня та 13 серпня.

Як провідну пошукову систему у світі, компанія Google зафіксувала свої зусилля, і її спроба не допустити, щоб Amazon збільшував свою частку на рекламному ринку, не слід випускати з уваги. Але останній хід електронної комерції Google поки що не показав реальних обіцянок представляти загрозу для Amazon.

Багато досліджень показують, що споживачі починають пошук продуктів на Amazon з поважної причини. Інтернет-гігант роздрібної торгівлі зміг під’єднати їх за допомогою легких покупок на один кошик. Елементи за аналогічною ціною, які продавались на Google Shopping, могли легко отримати право на безкоштовну доставку через Amazon, оскільки загальна сума трансакції перевищила 25 доларів США, мінімальний розмір безкоштовної доставки.

Крім цього, Amazon під’єднав більшість своїх членів прем’єр-клубу за допомогою привілеїв, серед них відеоролики Prime та дводенна та все частіше одноденна доставка, а також можливість об’єднати поставки для споживачів, які хочуть мінімізувати відходи упаковки та доставки.

Станом на 31 грудня в США компанія Amazon Prime налічувала 112 мільйонів членів, що становить приблизно дві третини своїх покупців, згідно з повідомленням, проведеним в січні, з партнерів з питань споживчої розвідки. Компанія має 34,5% частки ринку електронної комерції в США, що на 1 відсоток більше у порівнянні з минулим роком, підрахував аналітик Morgan Stanley Браян Ноак у звіті минулого тижня. Він прогнозує, що до наступного року частка Amazon зросте до 37%. 

Walmart, тим часом переможе eBay, щоб стати №2 онлайн-продавцем США цього року з 5% часткою ринку, випередивши 4% eBay. Etsy, Wayfair аналітик прогнозує, що у Chewy по 1% кожен. 

Тим часом частка Google майже не існує в жодному з цих прогнозів.

Що стосується продавців, то у 2019 році в Amazon було 3 мільйони активних продавців, у тому числі понад 1,1 мільйона в США, згідно з дослідженням аналітичної фірми електронної комерції Marketplace Pulse. Понад 85% найпопулярніших продавців Amazon в США пропонували основну доставку через свою логістичну мережу Amazon, яку виконували більша частина свого асортименту минулого року, у порівнянні з 56% на три роки раніше, виявлено дослідження. 

Тим часом Walmart додав 13000 продавців на ринку, в цілому понад 35 000, згідно з даними Marketplace Pulse.

Що стосується Google? Він завершив 2019 рік із понад 3700 магазинами та продавцями-учасниками, включаючи сторонніх торговців, які також продають на Амазонії та з такими великими мережами, як Target і Best Buy, у порівнянні з 825 у 2018 році, виявлено дослідження.

“У той час як інші великі роздрібні торговці намагаються запропонувати одноденну доставку, новий стандарт” промисловості “, встановлений Amazon, Google Shopping відпадає”, – зазначається у звіті Marketplace Pulse, додаючи, що більшість продуктів у Google показують тривалість доставки за тиждень. “Google не тільки повинен з’ясувати, як зробити” я купив його в Google “побутовою фразою, але і вона потребує стратегії швидкої доставки/ Зручність доставки на наступний день – це те, що приносить покупців до Amazom та Walmart».

Затримки, спричинені Covid-19, не будуть достатньо вагомою причиною, якщо Google хоче стати серйозним гравцем електронної комерції.