Події Е&L

Google дає співробітникам 2 вихідних і «тиждень без нарад», щоб боротися з вигоранням

15:04, 24/11/2020

Компанія Google розіслала співробітникам лист, в якому запропонувала заходи проти вигоряння. Довгий період віддаленої роботи міг негативно позначитися на фокусі співробітників, а також – на балансі життя і роботи. І CEO компанії Сундар Пічаї звернувся до всіх співробітників із закликом приділяти собі більше часу. Про це пише Inc.

У компанії пообіцяли співробітникам:

  • Два додаткових вихідних на новорічні та різдвяні свята: 18 грудень 2020 року та 4 січня 2021 року. Їх запропонують співробітникам у всіх офісах.
  • Тиждень без нарад, тобто, період, на які команди в компанії не планують ніяких робочих зустрічей, нарад і т.д.

«Деякі наші команди проводили« тижні без нарад », що допомагало гуглери або сконцентруватися на роботі, або краще відпочити. Ми вирішили провести тиждень з 28 грудня 2020 року по 1 січня 2021 року офіційною тижнем без нарад по всій компанії », – написав СEO компанії співробітникам.

За словами глави компанії, будуть винятки для команд, які працюють за жорсткими дедлайнів, закривають угоди або підтримують критичну інфраструктуру. Але в цілому він закликав команду не можна скасувати всі некритичні наради на зазначеній тижня.