Логістика

Glovo запустив першу dark-kitchen в Києві

16:16, 02/04/2020

Сервіс доставки Glovo запустив в Києві першу «хмарну кухню» або, як її ще називають в компанії – dark kitchen. Про це повідомила прес-служба Glovo. Першими партнерами в Києві стали закладу Kitaika, 3B Cafe, Torisho, Menya Musashi, мережі Berliner Döner і Foodz Ukraine.

У Glovo модель «хмарної кухні» отримала назву Cook Room. Заклади на такій кухні здійснюють тільки онлайн-замовлення і не мають сидячих місць для відвідувачів.

«Така модель передбачає відкриття спеціальних кухонних приміщень, доступних тільки для кухарів, ресторанного персоналу і кур’єрів Glovo», – пояснюють в компанії.

Раніше глава Glovo в Україні Дмитро Расновскій, розповідаючи про запуск проекту dark-kitchen, уточнив, що це кухня, де можуть працювати 2-3 ресторану одночасно. Нагадаємо, що в минулому році компанія неодноразово заявляла про намір відкрити dark-kitchen в Україні. Зараз цей напрямок розвивається в усіх країнах присутності Glovo. Перша Cook Room з’явилася в Барселоні в 2018 році. Сьогодні цей проект уже реалізований у Мадриді, Буенос-Айресі, Лімі, Мілані і Сантьяго де Чилі.

За словами компанії, цей проект саме на часі для сьогоднішніх умов, в яких доводиться працювати ресторанному бізнесу в Україні. Закладам, які працюють в Cook Room, це дасть можливість зберегти бізнес, робочі місця і клієнтів в умовах наростаючої кризи.

«У нинішніх реаліях містити ресторан заради доставки часто не рентабельно, тому 70% наших проектів законсервовані на час карантину. «Хмарна кухня» дозволяє нам швидко розгорнути проект без додаткових витрат: немає необхідності у великих площах, інвестиції в гарний інтер’єр, меблі, посуд. Саме тому ми увійшли в Cook Room відразу з трьома ресторанами», – коментує управляє мережею ресторанів 3bCafe, Menya Musashi і Torisho Анна Проценко.

Для користувача наявність «хмарної кухні» на районі дасть можливість замовляти їжу з ресторанів, які фізично розташовані у десяти інших районах міста, навіть в годину пік. Час доставки буде займати до 45 хвилин, як у звичайних замовлень. У компанії не уточнили, в якому районі Києва буде працювати перша «хмарна кухня».

Генеральний менеджер компанії в Україні Дмитро Расновскій в минулому році неодноразово заявляв про бажання компанії запустити цей проект. Після запуску першого проекту, за його словами, компанія продовжити відкривати «хмарні кухні» далі.

Джерело: retailers