Логістика

Glovo і Uber Eats запрацювали в Одесі та Житомирі

14:16, 19/12/2019

Компанії розширюють зону покриття своїх сервісів в Україні

Міжнародні онлайн-платформи доставки Glovo і Uber Eats розширюють зону покриття своїх сервісів в Україні. З 18 грудня Glovo тепер доступний в Житомирі, а Uber Eats з 19 грудня – в Одесі. Про це повідомляється в прес-релізах компаній.

За інформацією Glovo, їх сервіс на даний момент доступний для центральної частини Житомира. Для нових користувачів додатка діє спеціальна реферальная програма, що дозволяє отримати 40 грн дисконту на наступне замовлення.

Житомир став 13 містом України, в якому доступний Glovo. Служба доставки також доступна в Києві і частково в Київській області (Вишневе і Софіївська Борщагівка), Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові та Черкасах. Повідомляється, що в наступному році компанія продовжить запуск сервісу в нових містах.

Крім того, тепер жителі Одеси зможуть користуватися доставкою Uber Eats через мобільний додаток або сайт ubereats.com. На даний момент серед партнерів Uber в Одесі ресторани і кафе Мінімаліст, Mario’s, Валіза, Kraft Burger і AFRIKA.

Повідомляється, що спочатку послуга буде доступна з 10:00 до 22:00 в центрі міста і частково в прилеглій до центру районах міста, таких як Малиновський і Приморський. З нагоди запуску сервісу в Одесі, Uber Eats пропонує одну безкоштовну доставку за допомогою промокодом FREEODESA.

Джерело: psm7.