Е-комерція

Голова H&M покине свою посаду

16:05, 30/01/2020

Стефан Перссон покине пост голови ради директорів H&M (Hennes&Mauritz) і запропонує Карл-Йохану Перссон змінити його. Хелена Хельмерссон призначена новим генеральним директором.

Після більш ніж 20-річного головування в Раді директорів Стефан Перссон вирішив не балотуватися на цей пост на річних зборах акціонерів 7 травня 2020 року. Стефан Перссон хоче, щоб його замінив Карл-Йохан Перссон. Тому Рада директорів вирішила, що Хелена Хельмерссон змінить Карла-Йохана на посаді генерального директора H&M Hennes&Mauritz.

«Я бажаю, щоб на майбутньому загальних зборах акціонерів відбулися зміни в керівництві, і щоб Карл-Йохан замінив мене в якості голови правління. Після 20 років перебування на посаді голови ця посада закономірно повинна перейти до Карла-Йохана, який був генеральним директором більше 10 років. Я буду продовжувати бути вірним власником, як і сьогодні, але з іншої позиції», – заявив каже Перссон.

Тепер Стефан Перссон представить свою пропозицію Комітету з призначень. В результаті рішення Стефана Перссона Карл-Йохан Перссон вирішив звільнити посаду генерального директора.

Рада директорів ухвалила рішення призначити виконавчого директора Хелену Хельмерссон наступником Карла-Йохана. Хелена Хельмерссон, яка народилася в 1973 році, почала працювати в H & M в 1997 році в якості економіста у відділі закупівель H & M, а потім займала різні посади в відділі закупівель і виробництва.

Хелена була менеджером зі сталого розвитку протягом п’яти років, а після цього – менеджером по виробництву в Гонконзі. Трохи більше року вона була головним операційним директором, відповідаючи за розширення, логістику, виробництво, IT, розширену аналітику і AI, а також Insights and Analytics.

Нагадаємо, H&M загрожує штраф за порушення конфіденційності.

Джерело: trademaster.