Е-комерція

FOXTROT.UA розширює асортимент аж до велосипедів і зоотоварів

12:09, 15/06/2021

У результаті збільшення товарного портфелю додано абсолютно нові позиції, які лежать поза традиційними категоріями ритейлера.

Про це повідомляє пресслужба Фокстрот.

Омніканальний бренд Фокстрот, який увесь час своєї присутності на ринку асоціювався як експерт з продажу побутовою технікою та електронікою, впритул зайнявся питанням розвитку і розширення асортименту в раніше невластивих йому категоріях. На онлайн-майданчику магазину можна придбати товари для дітей будь-якого віку, спорту, тварин, системи безпеки, авто- і велотовари, і навіть книги.

Про це розповів В’ячеслав Склонний, комерційний директор Фокстрот.

– Нові реалії, зміна поведінки і звичок покупців, посилення конкуренції на ринку посприяли перегляду підходів до формування асортиментної матриці. Ми розуміємо, що потрібно не лише бути там, де наш клієнт, але й бути гнучкими, пропонувати те, що йому потенційно необхідно або може бути цікаво. Тому у Фокстрот кардинально змінили підхід до управління асортиментом, розширивши портфель на онлайн-платформі шляхом непрофільних для мережі електроніки та побутової техніки товарів, – зазначив В’ячеслав Склонний.

У компанії розраховують, що за допомогою розширення асортименту і посилення представленості в онлайні, зможуть залучити додаткові сегменти покупців і відповідно – наростити товарообіг, закріпивши при цьому свої позиції на ринку.

Для освоєння нових категорій у Фокстрот одночасно працюють за двома напрямками:

1) збільшення асортименту в уже представлених напрямках;

2) запуск принципово нових категорій товару.

По частині розширення зроблено акцент в таких зростаючих товарних групах, як товари для дітей (іграшки, автокрісла, коляски), автотовари, асортимент для спорту і відпочинку, категорія «сад-город».

– Щодо абсолютно нових позицій, у травні на foxtrot.ua з’явилися в продажу такі сезонні товари, як велосипеди і товари для риболовлі. Очікується надходження товарів для занять спортом (тренажери, інвентар), будівництва і ремонту, і навіть така група, як сонцезахисні окуляри. Плануємо порадувати власників домашніх тварин, запропонувавши їм актуальний асортимент для вихованців, – додають у Фокстрот.

Тепер кількість товарів на сайті омніканального ритейлера становить близько 100 тис. найменувань. За планами топменеджмент Фокстрот, до кінця року компанія збільшить асортимент удвічі.