Лайфхаки

ФОП зобов’язали вести облік товарних запасів за новими правилами

12:35, 01/12/2021

26 листопада набрав чинності наказ Мінфіну, який затверджує порядок ведення обліку товарних запасів для ФОПів. Відповідно до нього підприємці, які використовують РРО (реєстратори розрахункових операцій), повинні вести облік товарних запасів та продавати лише товари, відображені у такому обліку. Про деталі наказу повідомляє AIN Business.

Наказ стосується підприємців, які здійснюють готівкові та безготівкові розрахункові операції під час продажу товарів та послуг. Зокрема це: ФОП на загальній системі оподаткування; ФОП-єдинники – платників ПДВ; та ФОП-єдинники, які продають технічно складні побутові товари, лікарські засоби та вироби медичного призначення, а також ювелірні вироби.

На кожен товар у магазині має бути первісний документ. За недбале ведення обліку карають штрафом до 2500 грн.

Вести облік не потрібно лише тим, хто перейшов на безготівкові розрахунки та не приймає оплату за товари та послуги готівкою, через POS-термінал чи інтернет-еквайринг

Як вести облік?

ФОП може вести облік у паперовій чи електронній формі. У ній потрібно вказувати:

  • Найменування постачальника товару, вид, дату, номер первинного документа, що підтверджує надходження чи вибуття товару;
  • вартість надходження товару;
  • вартість продажу товару.

Первинні документи – обов’язковий додаток до такої форми. Їх слід зберігати протягом трьох років у разі. Вносити дані про надходження товарів слід на початок реалізації.

Якщо у підприємця є кілька точок продажу, то облік слід вести окремо за кожною з первинних документів та документів на внутрішнє переміщення товарів.

У ФОП, яких лише зобов’язали вести облік товарів, перший запис має відображати інформацію про залишки товарів на 26 листопада.