Е-комерція

Фонд Олександра Маккуїна запустив онлайн-курс про моду та мистецтво

16:28, 02/04/2020

Фонд Sarabande Foundation, створений покійним дизайнером Олександром Маккуїн для підтримки талановитих початківців дизайнерів і художників, запускає онлайн-курс про моду і мистецтві. В ході нього будуть публікуватися лекції The Sarabande Sessions, з якими можна буде ознайомитися безкоштовно. Освітня програма фонду, раніше проходила в традиційному форматі, зараз повністю переведена на інтернет-майданчик Sarabande.

Майстер-класи будуть проходити до 9 квітня в режимі онлайн на офіційному сайті фонду. З повним розкладом можна ознайомитися також на платформі.

В рамках курсу можна буде прослухати лекції від таких запрошених спікерів, як куратор Інституту моди Met Museum Ендрю Болтон, володар премії «Оскар» в номінації «Художник по костюмах» Коллін Етвуд, засновник британського бренду A-cold-wall Семюел Росс, fashion- фотограф Тім Уолкер і дизайнер Моллі Годдард.

Також на сайті кожен охочий зможе зробити пожертвування в будь-якому розмірі.

Раніше у відкритому доступі також з’явилися лекції від Французького інституту моди (IFM) під назвою «Understanding Fashion: From Business to Culture» («Розуміння моди: від бізнесу до культури»).

Джерело: fashionnetwork