Е-комерція

Фокстрот пропонує сервіс оплати покупок через чат-бот у Viber

12:58, 26/11/2020

Торгова мережа увійшла в «пул» українських компаній, які під’єднали нову платформу для оплати товарів і послуг за допомогою Google Pay або іншого мобільного гаманця.

Як повідомили в прес-службі компанії, Фокстрот став одним з перших, хто під’єднався до нової опції для оплати товарів і послуг за допомогою чат-бота Chatbot Payments, який був запущений 19 листопада Rakuten Viber.

Такий спосіб оплати підійде в першу чергу тим, хто звик оформляти покупки всього у кілька кліків за допомогою віртуального гаманця (Apple Pay / Google Pay) зі смартфона.

«Ми дуже раді бути серед компаній, які одними з перших готові надати сучасний платіжний сервіс від компанії Rakuten Viber. Тепер наші клієнти зможуть легко і безпечно оплачувати покупки за допомогою Viber Chatbot Payments, як у роздрібних магазинах, так і при інтернет-замовленні», – зазначив Євген Кречетович, начальник CRM-служби бренду Фокстрот.

Також в компанії додали, що дана функція зручна і для продавця-консультанта фізичної точки продажів. Єдина умова: наявність у клієнта авторизованого чат-бота FOXTROT, оскільки саме від його імені клієнту буде приходити повідомлення на оплату. Якщо чат-бота у клієнта немає, продавець запропонує просканувати QR-код для його установки, і далі – здійснити оплату. Вся конфіденційна інформація, пов’язана з платежами, зашифрована і недоступна іншим чат-ботам, Viber або третім особам.

«Нову опцію вдалося під’єднати буквально за кілька днів завдяки технології Corezoid Hyperautomation Engine, на базі якої розроблено чат-бот Фокстрот у співпраці з компанією Middleware Inc. (США). Наш технологічний партнер врахував всі вимоги додатка Viber, наші побажання і зміг швидко впровадити повноцінний функціонал для миттєвої оплати за допомогою Viber Chatbot Payment. Але це тільки початок і дана опція буде задіяна в багатьох інших процесах для прискорення обслуговування і поліпшення клієнтського досвіду», – додав Євген Кречетович.

Як повідомлялося раніше, даний сервіс буде доступний тільки користувачам в Україні. У 2021 році Chatbot Payments планують запустити та в інших країнах.