Логістика

FedEx розширює International Connect Plus по всій Європі

12:31, 08/06/2021

FedEx розширив свою цілодобову службу доставки по всій Європі. Після успішного запуску International Connect Plus (FICP) в Італії та Великобританії в січні минулого року, ця послуга тепер доступна в десяти додаткових країнах Європи.

Перенести електронну комерцію важко. Якщо ви вагаєтесь, вас чекають втрати доходу та відбивання клієнтів. Вам краще знайти ідеальний момент для міграції, коли ще час! Зареєструйтесь зараз, щоб відстежувати цей вебінар!

Як результат, послуга логістики тепер доступна для підприємств у Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Польщі, Австрії, Швеції, Бельгії та Нідерландах. FICP – це служба доставки на певний день, що означає гарантію доставки посилки протягом певної дати. FedEx International Connect використовує місцевих перевізників у країні призначення для доставки кінцевої милі. У 2019 році він управляв понад 16,5 мільйона посилок.

Компанії, що займаються електронною комерцією, можуть зв’язатись з онлайн-покупцями в Європі за 2-4 дні.

Інтернет-магазини, які використовують FICP, можуть зв’язатись з онлайн-покупцями в Європі за два-чотири дні. Але майте на увазі, що доступність часу транзиту може різнитися залежно від походження та пункту призначення.

“FICP виявився популярним серед підприємств електронної комерції”

“З моменту запуску в Італії та Великобританії на початку цього року, FedEx International Connect Plus виявився популярним серед підприємств електронної комерції та споживачів, які прагнуть досягти балансу між швидкістю доставки та співвідношенням ціна / якість”, – сказав Вутер Ролз, старший віцепрезидент з міжнародного маркетингу, FedEx Експрес Європа. “Як частина нашої європейської стратегії зростання, наша мета – запропонувати нашим клієнтам набір рішень для доставки, які є легкодоступними та відповідають їхнім конкретним потребам доставки”.

Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам набір рішень для доставки, які є легко доступними та відповідають їх потребам у доставці.

Портфель продуктів перероблений

Логістична компанія говорить, що це перебудова свого портфеля продуктів для електронної комерції клієнтів, через значне недавнє підвищення в електронній комерції в усьому світі. 

“Спосіб, як споживачі роблять покупки, змінюється щодня і швидко трансформує роздрібну торгівлю. Дослідження показують, що 49 відсотків покупців частіше купуватимуть Інтернет після закінчення спалаху COVID-19″, – додає він.

Підключення Інтернет-магазинів до більшої кількості клієнтів у всьому світі

За допомогою FICP FedEx хоче допомогти європейському бізнесу, підключаючи їх до більшої кількості клієнтів на світових та внутрішньоєвропейських ринках. Окрім міжнародної, одноденної служби доставки, FICP пропонує відстеження, розсилку повідомлень одержувачам та гнучкість для зміни параметрів доставки через менеджера доставки FedEx.