Логістика

FedEx Express отримала новий вантажний літак Boeing

10:13, 14/08/2019

FedEx Express зміцнила мережу сполучень в Європі завдяки новому вантажному літаку Boeing 767F.

Про це повідомила прес-служба компанії.

В рамках програми модернізації флоту компанії новий літак збільшить можливості перевезення вантажів за маршрутом Дублін – Лондон – Париж, тим самим підтримуючи, зокрема, ірландські компанії-експортери до Великобританії та континентальної Європи.

Перший Boeing 767F, який входить в експлуатацію в кольорах FedEx в Європі, забезпечує більшу корисну навантаження, менший шум та викиди вуглекислого газу. Інвестиція є частиною діяльності компанії щодо подальшого розвитку європейської мережі повітряних і дорожніх сполучень, – сказано у повідомлені.

Нова машина з’єднає хаби FedEx у Дубліні та аеропорту Станстед у Лондоні п’ять разів на тиждень із вузлом, розташованим в аеропорту Шарля де Голля в Парижі – один з найбільших, поряд із Кельном та Льєжем, що належить FedEx у Європі.

Новий Boeing 767F може перевозити понад 91 000 фунтів вантажу, що збільшує приблизно 16% порівняно з попередніми моделями. Нова машина також має на 9% менший витрата палива, що означає 21% зниження шкідливих викидів на фунт вантажу.

“Ми раді, що можемо представити нову машину на маршруті Дублін – Лондон – Париж. Модернізація нашого флоту до чистої, тихішої та ефективнішої є пріоритетом для FedEx Express, а придбання Boeaing 767F, безумовно, є важливим кроком у цьому напрямку. Більша корисна навантаження нової машини також пропонує більше можливостей для наших ірландських клієнтів, які експортують свою продукцію до Великобританії та континентальної Європи . У нашому центрі в Дубліні ми зосереджуємося на наданні послуг високої якості для наших клієнтів, обмежуючи вплив поточних операцій на місцеве середовище. Новий літак, поряд із використовуваним досі B777, забезпечить нашим клієнтам ще кращу доступність сервісу “, – заявив Есер Сезек, керуючий директор компанії Ireland Operations .

Підготовка до впровадження нової машини зайняла багато місяців. За цей час весь екіпаж пройшов необхідну підготовку, включаючи відповідальних за повітряний рух, працівників наземних робіт та техніків.

Амбітна стратегія модернізації парку

FedEx Express у рамках своєї програми під назвою “Скоротити, замінити, революціонізувати” зараз зосереджується на модернізації свого флоту з урахуванням останніх технологічних розробок. Починаючи з 2007 року, коли FedEx почав замінювати свої машини, у флоті з’явилося 210 нових літаків (загалом у компанії 679), використовуючи новітні технології, забезпечуючи зменшення забруднення, шуму та викидів вуглекислого газу. Завдання FedEx Express на 2005-2020 роки – зменшити викиди в авіацію на 30%. Поки що викиди скоротилися на 22,6%. Крім того, компанія зобов’язалася придбати 30% свого палива з альтернативних джерел до 2030 року.

Завдяки програмам модернізації парку та економії палива, у 2018 році FedEx Express заощадив понад 200 мільйонів галонів авіаційного палива, зменшивши викиди вуглекислого газу майже на 2 мільйони тонн. Минулого року компанія замовила додатково 12 Boeings 777F та 12 Boeings 767F – набагато економічніші, ніж раніше використовувані моделі.