Логістика

FedEx Express інвестує 30 мільйонів євро у Францію

11:13, 28/01/2020

FedEx Express, найбільша у світі компанія швидкого доставки, оголосила про низку інвестицій у Версаль в центрі паризького аеропорту Шарля де Голля та у вибраних французьких містах. Загальна сума інвестицій складе 30 мільйонів євро.

Про цн повідомлено на офіційному сайті компанії.

У 2020-2022 роках компанія планує інвестувати 20 мільйонів євро в логістичний хаб, розташований в аеропорту Париж-Шарль-де-Голь, що створить нове приміщення для обробки важких вантажів з обладнанням для пандусів. Ще 10 мільйонів євро будуть вкладені в 2020-2021 роках у модернізацію місць та їх обладнання по всій країні, в тому числі в нові об’єкти поблизу Тулузи та модернізацію систем сортування посилок у Ліллі та Валенті.

“FedEx з’явився на французькому ринку 35 років тому і з тих пір розширив місцеву команду до 9000 людей”, – сказав Раджеш Субраманіам, президент та керівник директора корпорації FedEx.

“Ми вибрали Францію господарем нашого Європейського Хабу, найбільшого операційного рейсу за межами США, і ми продовжуємо інвестувати у наші операції у Франції. Ми планували свою діяльність по всій країні, щоб найкращим чином відповідати очікуванням клієнтів, які працюють у Франції та в усьому світі,” – додає він.

В останні роки FedEx зробив значні інвестиції у Францію. Розширення логістичного центру в аеропорту Шарль де Голль, оголошене в 2016 році, буде завершено в травні цього року. Проект передбачає реалізацію капітальних планів на рівні 200 млн. Євро та оренди на 30 років. Завдяки останнім технологіям сортування, це буде один із найсучасніших логістичних вузлів у світі.

У рамках поставок літаків FedEx вже багато років співпрацює з ATR. У рамках стратегії модернізації автопарку компанії у 2017 році FedEx уклав договір на придбання 30 машин ATR 72-600F з можливістю придбання ще 20 літаків цього типу. Перші поставки машин, виготовлених у Тулузі, заплановані на 2020 рік.