Події Е&L

Facebook надрукував у газеті звинувачення компанії Apple

15:09, 18/12/2020

Facebook викупила смуги New York Times, Wall Street Journal і Washington Post і розмістила там рекламні статті під заголовком «Ми проти Apple і за малий бізнес у всьому світі».

Соцмережа вважає, що нововведення Apple знищать малий бізнес, повідомляє CNBC.

Річ у тім, що з 2021 року Apple буде показувати, які дані збирає додаток в рекламних цілях і зобов’язує розробників запитувати в користувачів дозвіл на збір даних і доступ до IDFA (ідентифікатор пристроїв для атрибуції реклами та аналітики). 

На думку соцмережі, більшість користувачів не дозволять додатків відслідковувати їхню активність. Це вплине на рекламний бізнес Facebook і його партнерів.

Із заяви Facebook:Обмеження на використання таргетованої реклами навряд чи вплине на великі компанії, але ці зміни будуть руйнівними для малого бізнесу.

За оцінками компанії, відсутність таргетованої реклами призведе до падіння продажів приблизно на 60%.
Крім того, на окремій вкладці в соцмережі зібрані думки підприємців, які використовують таргетовану рекламу на майданчиках Facebook. Вони виступають проти нових правил Apple.

Розробники вже давно критикують Apple за надто високі комісії. Раніше технологічні компанії, серед яких студія розробки ігор Epic Games і музичний стрімінговий сервіс Spotify, об’єдналися в коаліцію для боротьби з корпорацією: вони вимагають скасування 30% комісій App Store. Пізніше Apple анонсувала нову програму для підтримки малого бізнесу. Вона дозволить розробникам, які заробляють менше $ 1 млн на рік на всіх своїх додатках, претендувати на скорочення комісії: ставка знизиться у два рази – з 30% до 15%..