Е-комерція

Ксенія Савчук

Facebook і Instagram запускають онлайн-магазини для бізнесу

15:01, 20/05/2020

Компанія Facebook оголосила про запуск Facebook Shops – онлайн-магазинів для бізнесу в самій мережі Facebook, а також в Instagram. Про це повідомляє офіційний сайт компанії. Одна з цілей такого запуску, за словами компанії, допомогти бізнесу, особливо малому, в період карантину.

За допомогою Facebook Shops компанія може налаштувати єдину онлайн-вітрину зі своїми товарами, яка буде доступна як в Facebook, так і в Instagram. Це – безкоштовна опція.

Щоб створити такий магазин, бізнесу потрібно буде вибрати товари зі свого асортименту (додаючи їх вручну або довантажити XML-файл), потім налаштувати зовнішній вигляд онлайн-магазину (підібрати кольори і кавер-фото).

«Це означає, що незалежно від розміру або бюджету, будь-яка компанія зможе перенести свій бізнес в онлайн», – пишуть в компанії.

Процес формування колекції товарів і налаштування магазину показаний на цьому відео, на прикладі магазину друкарською продукції.

Користувачі зможуть побачити такі магазини на бізнес-сторінках компаній, або в cторіс, або в рекламі. В самому магазині вони зможуть переглядати товари, зберігати вибрані і потім розміщувати замовлення (замовлення буде формуватися на сайті самої компанії, якщо у неї не налаштований чек аут в Facebook для США).

Спілкуватися з бізнесом з приводу покупок користувачі зможуть в Facebook-месенджері, WhatsApp або Instagram Direct.

В Україні ця функція поки що недоступна.