Е-комерція

Esprit вводить шість європейських дочірніх компаній в управління

13:21, 01/04/2020

Минулої п’ятниці генеральний директор Esprit Андерс Крістіансен заявив, що її шість дочірніх компаній в Європі подали позов про самоврядування відповідно до німецького законодавства про неспроможність.

Компанія заявила, що цей крок був «активної та далекоглядної міри для захисту платоспроможності та ліквідності групи» на тлі важкої ситуації через пандемію коронавірусу.

Крістіансен повідомив, що криза сильно вплинула на бізнес, що змусило Esprit закрити всі європейські магазини бренду, а також майже всі франшизи та гуртові точки продажів.

Компанії подали позов про захист підприємства, який дозволить їм реструктурувати свої зобов’язання і договори довгострокової оренди, отримати фінансування на зарплату і пенсійні виплати, а також домовитися з профспілками про більш гнучкі рішення.

Відповідно до німецького законодавства, у компаній є до трьох місяців на підготовку плану неспроможності, який допоможе здійснити реорганізацію.

Esprit заявив, що дочірні компанії зараз ліквідні, але в найближчому майбутньому у них можуть закінчитися кошти в результаті більш жорстких заходів, вжитих для припинення поширення вірусу.

«Зіткнувшись з безпрецедентною проблемою, викликаною пандемією, керівництво зосереджене на оптимізації та раціоналізації бізнесу групи, щоб бути сильнішими, економнішими і гнучкішими, мати більше можливостей для реалізації ринкових можливостей, які можуть виникнути після пандемії», – йдеться в заяві.

Esprit перебувала в хиткому положенні ще до глобальної надзвичайної ситуації в області охорони здоров’я. У минулому році виручка фірми перевищила очікування аналітиків, але впала на 300 млн євро до 1,55 млрд євро, а збитки сягнули 248 млн євро.

Нагадаємо, рітейлери Net-a-Porter, Mr Porter і Next призупинили роботу

Джерело: fashionnetwork