Е-комерція

“Епіцентр” запускає маркетплейс

15:50, 14/08/2020

Про те, що “Епіцентр” запускає маркетплейс стало відомо з новини компанії про запуск продажів автозапчастин. 

Новина видання rau.ua за умови посилання на сайт де буде проводитися продаж цього виду товару  https://epicentrk.ua/seller/  Варто відзначити, що в новини “Епіцентр” (опублікованому на сайті  рітейлера) немає цього посилання, замість неї вказано інтернет-магазин epicentrk.ua.

Пройшовши по посиланню epicentrk.ua/seller немає ніяких товарів автозапчастин. На головній сторінці написано: “Стань продавцем на маркетплейсові “Епіцентр”. Нижче вказано, що скоро очікується відкриття маркетплейсу. Бажаючим продавати свої товари на маркетплейсові рітейлер пропонує заповнити заявку.

І окремо тим, хто хоче продавати автозапчастини, пройти реєстрацію.

Заявка для продавців називається “Стати онлайн постачальником”. У шапці говориться: “Будь ласка, розкажіть нам про те, які товари продає ваша компанія. Як тільки ми почнемо запрошувати постачальників для продажу товарів на сайті epicentrk.ua, ви будете першими кому буде відкрита така можливість”.

У пункті: “Які товари ви продаєте?” надано 24 варіанти категорій товарів. Всі ці товари, поки крім автозапчастин, “Епіцентр” продає через свій інтернет-магазин і в своїх офлайнових точках.

На початку року стало відомо, що “Епіцентр” почав співпрацювати з компанією з Hubber онлайн b2b платформою, через яку постачальники і виробники продають товари на маркетплейсах і інтернет-магазинах в Україні. У повідомленні Hubber epicentrk.ua був вказаний як маркетплейс. “Від щирого маркетплейса він відрізняється тим, що всі договори з партнерами та роботу з ними веде Hubber. Користувач ж побачить на картці товару, що він продається стороннім продавцем, тобто так само як це працює на інших маркетплейсах”, – пояснили тоді в компанії .

Сайт epicentrk.ua з початку цього року увійшов до п’ятірки рейтингу найбільш відвідуваних сайтів, яке становить наше видання використовуючи дані Similar Web. З квітня epicentrk.ua займає друге місце в рейтингу.