Е-комерція

“Епіцентр” відкрив нові автоматизовані центри видачі онлайн-замовлень з кафе і роботизованим обладнанням

13:36, 27/08/2020

фото: прес-служба “Епіцентр”Епіцентромніканальность

Національна мережа «Епіцентр» презентувала нові Центри видачі замовлень свого інтернет-магазину м зоною примірочних і дитячим куточком. Зараз нові центри видачі працюють в чотирьох ТРЦ мережі, але будуть відкриті у всіх “Епіцентрах”. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Головне завдання Нових ЦВЗ – забезпечити видачу товарів з максимальним комфортом і швидкістю, щоб мотивувати покупців здійснювати покупки в інтернет-магазині epicentrk.ua і надалі», – зазначає заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

У нових ЦВЗ облаштована зона обслуговування з примірочними і дитячим куточком. Тут можна не тільки забрати замовлення, а й відпочити, зарядити телефон, ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину epicentrk.ua, випити кави й навіть подивитися футбольний матч.

Зона зберігання замовлень охоплює двоповерховий мезонін, який розташований на спеціальній платформі, що дає можливість розмістити на другому поверсі сучасне стелажного обладнання для тимчасового зберігання замовлень.

Передача товару на другий поверх або укомплектованого замовлення клієнта з другого поверху на перший відбувається за допомогою конвеєрного обладнання та роботизованих підйомників. Завдяки цьому персонал працює тільки в закріплене зоні, а замовлення переміщається конвеєрною системою прямо до точки видачі. 

Нові ЦВЗ вже Працюють в чотирьох ТЦ «Епіцентр»: три в Києві (вул. Братиславська, 11; вул. Берковецька, 6В; вул. Полярна, 20Д) і одному в Вінниці (вул. Батозька, 1В). Незабаром аналогічні сучасні ЦВЗ будуть відкриті у всіх торгових центрах мережі.

Відкриття нових сучасних Центрів видачі замовлень стало ще одним кроком у розвитку омніканальноі екосистеми мережі «Епіцентр». «Стратегія компанії – висока технологічність і адаптація кращих західних практик під потреби українського рітейлу», – каже Володимир Гончаров.

Торік компанія відкрила нові фулфілмент-центри для збільшення швидкості обробки онлайн-замовлень в Києві та нові логістичні склади в регіонах України, збільшила автопарк для власних перевезень і доставок. На черзі відкриття інноваційного автоматизованого фулфілмент-центру «Калинівка», який буде працювати на території однойменного логістичного центру компанії «Епіцентр» у Васильківському районі.

Джерело: retailers