Е-комерція

Електронна комерція в Польщі б’є рекорди

12:59, 22/01/2021

Кількість онлайн-покупок минулого року досягла рекорду у Польщі. Це, звичайно, пов’язано з блокуваннями через Covid-19. Але все-таки Польща була одним з найбільш швидкозростаючих ринків електронної комерції в Європі.

За даними Statista, витрати в Інтернеті досягли 10 мільярдів євро на основні категорії товарів, одяг, побутову електроніку, меблі, харчі та іграшки. Це зростання приблизно на 25 відсотків у порівнянні з ситуацією електронної комерції в Польщі у 2019 році.

Частка електронної комерції значно зросла

Польська газета Rzeczpospolita повідомляє, що частка електронної комерції в роздрібних продажах країни значно зросла. Він посилається на кілька джерел, які погоджуються з тим, що частка онлайн-продажів буде і надалі зростати, але не так швидко, як минулого року. 

“Очікувані 8 відсотків – це все ще мало в порівнянні з ринками електронної комерції в Західній Європі, де рівень досягає близько 20 відсотків”

Польська електронна комерція: майже 22 мільярди євро в 2020 році

Торік у Польщі було запущено близько 11 000 нових вебсайтів електронної комерції та Інтернет-магазинів. Зараз майже 80 відсотків користувачів Інтернету в Польщі здійснюють покупки через Інтернет. Електронна комерція в Польщі в основному складається з малих та середніх компаній. Їх продажі оцінюються у 100 мільярдів злотих, що відповідає майже 22 мільярдам євро.

Amazon запускається в Польщі?

Цікавим для електронної комерції польської промисловості буде очікуваний прихід Amazon у східноєвропейську країну. Зараз онлайн-покупці можуть робити покупки через Amazon Germany, який навіть є польськомовною версією, але чутки говорять, що Amazon докладає всіх зусиль для запуску спеціалізованого ринку в Польщі.

Джерело: ecommercenews.