Е-комерція

Ірина Марушкина

Експерти склали Топ 20 торгових майданчиків ЄС

15:37, 30/08/2019

Ринок інтернет-шопінгу в ЕС становить 9 мільярдів євро. Це п’ята частина обороту всієї торгівлі в Європі, в той час як оборот Amazon становить 28 мільярдів євро.

Amazon є найбільшим інтернет-магазином в Європі, але якщо взяти тільки європейські інтернет-магазини, то Zalando буде номером один. У п’ятірці лідерів домінують британські гравці, так як Fruugo, Asos і Farfetch, які займають відповідно, друге, третє і четверте місце. У п’ятірку лідерів увійшов також французький багатоканальний ритейлер Carrefour.

Ринок складе 15 мільярдів євро до 2020 року

Автори першої частини дослідження «Топ-20 інтернет-магазинів Європи» очікують, що їхні обороти в Європі виростуть більш ніж на 50% і до 2020 року досягнуть загальної вартості в 15 мільярдів євро.

Топ-20 заснований на різних параметрах, таких як показники продажів в 16 країнах Західної Європи, а також кількість і відсоток відвідувань. Рейтинг розглядає тільки онлайн-платформи B2C, що пропонують як мінімум дві послуги оплати, зберігання і логістики. (Так, наприклад, Miinto і Takeaway з нього виключені.)

Загальний обсяг ринку інтернет-торгівлі в Європі в минулому році склав 52,25 млрд євро, в тому числі 17% прибутку були отримані з торгових майданчиків, що належать європейським компаніям.

У Європі з’явиться більше нішевих торгових майданчиків

Міжнародна інтернет-торгівля очікує, що в Європі з’явиться більше нішевих торгових майданчиків. У США і Великобританії вони вже дуже популярні. Наприклад, Newegg для електроніки, Reverb для музикантів, Zibbet для незалежних художників, ремісників і колекціонерів, Houzz для дизайнерів інтер’єру, Wayfair для аксесуарів і меблів для дому та Folksy для ремесел.

Джерело ecommercenews.eu