Е-комерція

eBay спростив ведення бізнесу для продавців з України

15:47, 16/06/2021

Американська компанія eBay запускає новий формат Керованих платежів в Україні. Це спростить процес ведення бізнесу на eBay для продавців і дозволить їм запропонувати покупцям більше способів оплати.

Про це повідомили в пресслужбі Укрпошти, яка є основним каналом доставки товарів, проданих на eBay з України.

Офіційним партнером eBay в Україні виступить платіжна система Payoneer.

Маркетплейс почав перехід на систему Керованих платежів у вересні 2018 року, під’єднавши до нового способу оплати групу продавців з США. Пізніше формат став доступний продавцям в Німеччині, Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Італії, Іспанії. Протягом 2021 року Керовані платежі планують впровадити в інших країнах світу.

«Ми продовжуємо запуск нових способів оплати по всьому світу і з радістю пропонуємо продавцям з України поліпшену систему ведення бізнесу на eBay», – прокоментувала Алісса Катрайт, віцепрезидент групи Керованих платежів в eBay.

Ілля Кретов, генеральний директор eBay на глобальних ринках, що розвиваються зазначив, що понад 11 тисяч українських продавців зможуть відслідковувати продажу на eBay в більш зручному форматі, а покупці з України отримають можливість вибирати оптимальний спосіб оплати з декількох варіантів.

Сервіс Керовані платежі дає можливість покупцям вибирати різні способи оплати на eBay, в тому числі кредитні картки і PayPal. Оплата через Apple Pay буде доступна на iPhone і iPad в додатку, Google Pay – на сайті eBay і в додатку eBay для Android.