Події Е&L

Дизайнерка з Конго провела онлайн-показ з 3D-моделями

15:01, 10/06/2020

Поки інсайдери модної індустрії ворожать, що чекає нас в майбутньому і як, власне, зміниться вся індустрія, дизайнер з Конго Аніф Мвуемба представила колекцію з 3D-моделями.

Презентація пройшла онлайн в Інстаграмі бренду дизайнера Hanifa. У колекцію під назвою The Pink Label Congo увійшли брюки та сукні яскравих кольорів.

Мвуемба розповіла, що робота над створенням проєкту тривала 7 місяців. Саме стільки знадобилося, щоб створити віжуалом моделей.

Також дизайнер розповіла, що кожен образ в колекції представляє Конго. Так, наприклад, мінісукня з відкритою спиною червоного, синього і жовтого кольорів зображують прапор Конго, а максісукня синього і зеленого кольорів представляють точку злиття річки Конго із сушею.

Конго є одним з провідних світових виробників кобальту – хімічного елемента, який використовується при виробництві смартфонів, планшетів і електромобілів. На його частку припадає понад 60% світового виробництва. Колекція The Pink Label Congo – це не тільки про digital-моду. За словами дизайнера, мова йде також про підвищення обізнаності людей про залучення дітей до роботи в кобальтових шахтах.

Часто дітям доводиться копати кобальт голими руками. У 2019 такі технологічні гіганти, як Apple, Google, Dell і Tesla, були залучені до судових розглядів за використання дитячої праці для видобутку кобальту в Конго.

Джерело: L`officiel.