Е-комерція

Дослідження: кращі мобільні аплікації для онлайн-покупок

13:20, 21/05/2020

Фахівці з агентства LearnBonds проаналізували роботу додатків і з’ясували, які з них працювали краще у сфері інтернет-торгівлі в березні 2020 року, коли світ вже перебував на карантині. За їхніми даними протягом місяця користувачі провели 26,9 млрд завантажень по всьому світу. 90% переглядів сторінок інтернет-магазинів зробили з операційної системи Android.

Перше місце в рейтингу зайняв Wish, який сьогодні має понад 500 млн користувачів в усьому світі. У березні на цій його платформі зроблено 7,38 купівлі. Через Google Play сюди заходили в 80% випадків, а решту статистики генерував в основному App Store.

AliExpress зафіксував 6,5 мільйона замовлень і 532 мільйони унікальних відвідувачів.

Нагадаємо, що минулого року AliExpress забезпечив близько 20% світового обсягу онлайн-продажів. Amazon виявився на третьому місці з 5,1 млн замовлень в березні. У нього 75% завантаження здійснено з Google Play Store. Відзначимо, що Amazon став лідером за кількістю унікальних відвідувачів – 4,06 млрд. Для порівняння: загальна кількість унікальних відвідувачів шести найбільших майданчиків – eBay, Apple, Walmart, Rakuten, Samsung.com і Apple.com – становила 3,85 мільярда.

Нагадаємо, добірка українських онлайн-магазинів.

Джерело: learnbonds