Е-комерція

До місяця моди TikTok залучатимуть відомі бренди

11:37, 14/09/2020

Протягом власного місяця моди, орієнтованого на Gen-Z, для обміну відео, користувачі TikTok отримують доступ до злітно-посадкових смуг, таких як Louis Vuitton, Saint Laurent та JW Anderson, а також стильних сесій популярних впливових людей.

 Louis Vuitton розпочав календар подій два рази на тиждень зі злітно-посадковою смугою чоловічого одягу в прямому ефірі в середу, 2 вересня, а потім 6 вересня сеансом стилю “Fashion Essentials” від моделі та інфлюенсера Wisdom Kaye з Техасу. У середу користувачам TikTok запропонували ще одна злітно-посадкова смуга, цього разу зі Сен-Лорана.
Показ від інфлюенсерів моди Аriam, запланований на 18 вересня, до того, як JW Anderson стане останнім відомим будинком моди, який візьме участь у віртуальному заході, представляючи свою колекцію жіночого одягу на весну/літо 2021 року 28 вересня.

Пояснюючи аргументи, пов’язані з участю його лейбла в місячнику моди, в оголошенні від TikTok, засновник бренду та креативний директор Джонатан Андерсон прокоментував:

“JW Anderson завжди було важливо працювати з новими технологіями та платформами. Я думаю, TikTok кидає виклик нормам та впроваджує інновації так, як це робить JW Anderson”.

“Я дуже радий, що в цьому сезоні працюю безпосередньо з TikTok, щоб показати на платформі нашу жіночу колекцію SS21”, – додав він.

Фінал місяця моди, який називають TikTok Runway Odyssey, відбувається 8 жовтня. Захід, який проводить музикант і інфлюенсер Нік Тангорра, є першим у своєму роді віртуальним прямим ефіром на злітно-посадковій смузі, створеному у співпраці зі світовим гігантом спортивного одягу Puma та сучасний модний бренд Alice + Olivia, що базується в Нью-Йорку.
 
У шоу буде представлена ​​ексклюзивна колекція, створена Puma у партнерстві з творцями та дизайнерами Black TikTok, серед яких Джуфу, Аджані, Домінік Толівер, Тейлор Кассіді та Макайла. $10 тис. Виторг від продажу співпраці буде спрямовано безпосередньо до Ініціативи рівного правосуддя.
 
Аліса + Олівія також представлятиме ексклюзивну капсулу під час прямої трансляції, розроблену спільно з самим TikTok. Шматки з колекції змоделюють такі творці TikTok, як Мелані та Міранда Уілкінг, Джанетт Ок та Брія Джонс, тоді як частина виторгу від капсули піде на CFDA.

“TikTok – це дивовижна інноваційна платформа для креативного вираження, що поєднує світи моди, музики, мистецтва та дизайну”, – сказала генеральний директор Alice + Olivia та креативний директор Стейсі Бендет. 

“Співпрацюючи над капсулою тижня моди для підтримки всеосяжності та різноманітності, було справді цікаво працювати, і я не можу дочекатися, щоб побачити вміст, створений за нашими проєктами!”

TikTok просуває місяць моди за допомогою хештегів #TikTokFashionMonth, #GetTheLook та # Fashion101.

Джерело: fashionnetwork.