Е-комерція

Ксенія Савчук

До 2022 року мобільна комерція зросте на 68% через збільшення кількості смартфонів

13:07, 10/02/2020

Sephora, Depop і Zara мають щось спільне: мобільну стратегію, яка завоювала серця цільового ринку. У недавньому звіті eMarketer «Майбутнє роздрібної торгівлі 2020» зростання електронної комерції цього року досягне 666 мільярдів доларів на ринку США та 845 мільярдів доларів до 2022 року.

За словами Ендрю Ліпсмана, головного аналітика eMarketer, мобільна комерція призведе до майже 50% продажів електронної комерції у 2022 році. Підйом відбудеться органічно, якщо роздрібні торговці будуть готові прийняти трансформацію мобільності.

Зображення показує ecom та загальний роздрібний продаж з 2019 по 2023 рік
Роздрібні продажі в США за сегментами EMARKETER

Будь який споживач вже сприймає смартфон, як засіб для покупки необхідної речі, так само телефони включають більше збереження даних, необмежену кількість планів даних.

Як результат, користувачі мобільних пристроїв додають більше додатків на свої пристрої та частіше перетворюються з браузера на, так званий, мобільний шопер. За словами Ліпсмана, “роздрібні торговці можуть оптимізувати цю нову поведінку покупців, не розробляючи додатки понадміру”.

Частина проблеми з точки зору роздрібної торгівлі – це обслуговування розроблених додатків, які можуть зайняти багато часу.

Однак Lipsman пропонує: “Спростіть основи розробки додатків, зосередившись на перетворенні покупця в покупця з легкістю використання додатків та базовою персоналізацією.”

Після того, як ви почнете розшаровувати доповнену реальність та інші технології AI, це створює більш складну інфраструктуру, яка потребує додаткового обслуговування. Однак деякі роздрібні торговці мали успіх завдяки поступовому збільшенню функціональності мобільних додатків, що призвело до більш досконалої моделі.

Sephora запустила свій мобільний додаток у 2010 році, який був розроблений для покращення покупок і включав мінімальні функції, такі як сканування продуктів, щоб побачити огляди та оцінки. Протягом останнього десятиліття додаток еволюціонував і тепер пропонує розширену реальність та машинне навчання, щоб допомогти покупцям вибрати правильний макіяж для свого типу шкіри, що поглибило високу довіру до понад 25 мільйонів відданих клієнтів. 

Однією з найбільших проблем мобільної торгівлі є те, що Lipsman називає розривом у монетизації мобільних пристроїв, маючи на увазі розбіжність між переглядами на мобільному пристрої та покупками. Наприклад, минулого святкового сезону 75% переглядів покупок е-комерції здійснювались на мобільному пристрої, але лише близько 40% перейшли у продаж. 

Цей розрив буде зменшуватись, як з точки зору рітейлера, так і споживачів. 

Джулі Бернар, CMO Verve, заявляє: “Провідні роздрібні торговці зосередилися на вдосконаленні дизайну мобільних додатків для поліпшення зручності використання споживачів, що дозволяє клієнтам завершити покупку через додаток на відміну від днів, коли покупець може переглядати телефон ще не завершений. покупка на робочому столі”.

Передові компанії прогресивно розвиваються у використанні таргетування, що сприяє перетворенню глядачів на покупців. 

Бернард зазначає: «Розумні рітейлери використовували чат-боти, щоб забезпечити корисне обслуговування клієнтів на мобільному пристрої; чат-боти та можливості мобільного обміну повідомленнями лише будуть удосконалюватись, надаючи додатковий внесок у комерційний перехід від магазинів і настільних ПК до мобільних пристроїв».

 “Немає сумнівів, що 5G матиме помітний і значущий вплив, а провідні інноваційні роздрібні торговці будуть розумні вивчити можливості для своїх бізнес-моделей та пропозицій споживчого досвіду”.Джулі Бернар, CMO Verve

Перехід до мереж 5G обіцяє більш швидке підключення, що дозволяє покупцям швидко переглядати продукти, передавати HD-відео та споживати вміст швидше, надаючи мобільним пристроям ті самі переваги, що і робочий стіл.

 Бернард каже: «Нема ніяких сумнівів в тому, що 5G матиме помітне і значущий вплив і ведучий інноваційні роздрібні б розумно , щоб вивчити можливості для своїх бізнес – моделей і споживчого досвіду пропозицій».

Згідно з недавнім опитуванням World Economic Report, п’ять основних функціональних драйверів 5G підтримують певні технологічні програми, включаючи покращену мобільну широкосмугову передачу, надійний зв’язок із низькою затримкою, безпеку, масивні комунікації машинного типу та енергоефективність. Перехід до можливостей 5G призведе до масового розвитку штучного інтелекту, включаючи розширений досвід та досвід віртуальної реальності, і може сприяти повній оцифровці бренда. 

Zara заявила у своєму  щорічному звіті мету стати цілком цифровою платформою цього року, включаючи перехресні синергії між цифровими та фізичними можливостями для покупок, безперебійним переглядом каналів та взаємозамінними функціями між технологіями, що ставлять клієнта в абсолютний центр у магазинах.

Ральф Лорен і Депо відзначають запуск ″ Re / Sourced ″
ЛОНДОН, АНГЛІЯ Саванна Стейсі Кінан бере участь у програмі, коли Ральф Лорен та Депоп відзначають запуск … [+] WIREIMAGE

Комплексна ІТ-інфраструктура не потрібна для розробки мобільної стратегії для сприяння користувацькому досвіду та посиленню залучення клієнтів. Мобільні стратегії з чіткою ціллю та цілеспрямованими цілями однаково ефективні для залучення лояльних послідовників покупців. Depop – ринок мобільних мобільних мереж творчої спільноти – це дуже успішний додаток для покупок, який привернув увагу покоління-Z Стратегія програми – eBay відповідає Instagram і це стало шлюзом до статусу впливового на покоління, закоханого YouTubers. Depop базується на простоті використання, здатності безперешкодно здійснювати операції, натхненних мобільним додатком, і все це демонструє чіткі цілі, поставлені компанією. Хоча Depop не відповів на прохання прокоментувати, успіх програми підтверджується великим розміром його бази користувачів (понад 13 мільйонів).    

Зусилля, які докладають рітейлери та бренди, щоб розробити додатки, які синхронізують відвідування магазинів через різні канали торгівлі, сприяє збільшенню кількості покупців і залученню мобільних пристроїв.

Джерело: forbes.