Люди Е&L

Ксенія Савчук

Дмитро Демченко: “Покупон” – спосіб економити на шляху до великих покупок

10:57, 31/01/2020

“Покупон” – це десятирічний проект сервісу знижок для українців. Сервіс надає свої послуги у найбільших містах України. Про особливості роботи, специфіку співпраці з клієнтами розповідає маркетинг-директор компанії Дмитро Демченко.

Як виникла ідея створення сервісу Покупон?

Ідея створення онлайн-продажів послуг і товарів зі знижками в Україні виникла на тлі успішних подібних проектів за кордоном. 10 років тому в Україні це був прорив, запрацював перший сайт, який пропонував знижки на послуги до -90% – раніше такого не було, тому користувачі сприйняли цю ідею на ура. Спочатку все було по-іншому, на сайті запускалася лише одна акція в тиждень з великою знижкою, потім перейшли на щоденні акції, але з часом відмовилися від подібної схеми, адже користувачам доводилося дуже довго чекати, щоб скористатися купленим сертифікатом, іноді навіть 1-2 місяці. Зараз модель змінилася: на сайті одночасно розміщено близько 8000 акцій.

Як шукаєте партнерів для підключення до сервісу?

Для пошуку нових партнерів ми використовуємо два шляхи. Перший – у нас в офісі є величезний штат професійних менеджерів з продажу, які займаються тим, що підключають нових клієнтів-партнерів і ведуть справи вже дійсних. І другий варіант, на сайті pokupon.ua є розділ https://partner.pokupon.ua, де потенційні партнери самі заповнюють анкету на співпрацю і відправляють нам. Далі менеджери зв’язуються, обговорюють умови і запускають в роботу.

Як налагоджуєте співпрацю з партнерами в різних містах?

У нас є регіональні офіси у великих містах України, це Дніпро, Харків, Львів, Одеса та головний офіс у Києві. Таким чином, ми можемо покривати практично всю країну. Це дуже зручно, коли наші користувачі їдуть у відрядження або на відпочинок, вони можуть вибрати послугу практично скрізь.

Чи користуються іноземні туристи послугами вашого сервісу?

Так, але поки дуже мало. Але це тимчасово, адже у нас буквально найближчим часом запускається англомовна версія сайту і мобільного додатку. Тому незабаром іноземні туристи також зможуть зручно користуватися нашим сервісом.

Хто є цільовою аудиторією сервісу “Покупон”?

Наша цільова аудиторія – це, в основному, жінки – 62% і трохи менше чоловіки – 38%. За віком: аудиторія 25-34 років становить 52%, 18-24 років – 31%, 35-44 років – 13%, 45+ становить 4%. Це люди з середнім достатком і активною життєвою позицією, яким важливо отримати гарну послугу за прийнятну вартість.

Як Ви залучаєте і спонукаєте нових користувачів використовувати сервіс?

Наша аудиторія користувачів досить різноманітна, це студенти, мами в декреті і ділові люди із середнім і вище середнього доходом, але всіх їх об’єднує бажання раціонально витрачати свої кошти і економити. Є думка, що економні люди просто жадібні або у них немає грошей. Чи це так? Більшість наших клієнтів насправді вміють розумно розподіляти гроші на потреби, а там, де можна заощадити – економлять. Наприклад, молода сім’я зі стабільним доходом планує придбати житло, проте не хоче відмовлятися від походів в кіно, ресторан, SPA або від відпочинку в Буковелі. Для таких користувачів сайт Покупон – відмінний спосіб не витрачаючи зайвих коштів жити в звичному стилі йти до великої покупки.

Як мобільний додаток вплинув на роботу сервісу?

На даний момент 80% від всього трафіку припадає на мобільні пристрої. Ми запустили свій мобільний додаток ще в 2015 році, зараз у нас близько 2 000 000 скачувань.

Ми постійно вкладаємо і розвиваємо свій мобільний додаток, адже як показує статистика, нашим користувачам більш зручно користуватися мобільними гаджетами. З крутих функцій нашого мобільного додатку це:

  • в додатку зібрані понад 8000 акцій на послуги і товари зі знижками до -90%;
  • всі акції розділені на категорії, що дуже зручно при виборі послуги;
  • куплений сертифікат не потрібно роздруковувати, як це було раніше, його просто можна показати на телефоні та скористатися послугою;
  • в додатку є всі можливі способи оплати, що дуже зручно;

Також є можливість в мобільному додатку на карті переглянути найближчі акції поряд з місцем перебування користувача; в мобільному додатку перед покупкою акції можна прочитати відгуки, щоб остаточно зробити вибір; завантажити додаток можна як на Android, так і на iOS.

Які види акцій на вашому сайті Ви пропонуєте?

Ми позиціонуємо себе як онлайн-сервіс, на якому можна купити послугу або товар за дуже прийнятними цінами, при цьому їх якість не змінюється. Якщо ми говоримо про послуги, то у нас на сайті є понад 8 000 різних акцій з розважальними комплексами, салонами краси, медичними центрами, ресторанами, кафе, квест-кімнатами, навчальними центрами, тренажерними залами і багато іншого.

Але існує кілька видів знижок – це купони і сертифікати.

Купон – це спеціальний код, який дає можливість придбати товар або скористатися послугою з певною знижкою.

Сертифікат, на відміну від купона, – це дисконтна карта з певним номіналом, яку можна обміняти на отримання бажаного товару або послуги. Купуючи сертифікат, користувач змінює його на купони.

Також на сайті Покупон можна придбати різний товар. Саме товарний напрямок ми розвиваємо за класичною моделлю – беремо відсоток від кожного продажу, який наш партнер отримав від нас.

Які клієнти можуть використовувати кешбек?

Функцією кешбек на сайті Покупон можуть скористатися всі користувачі, які купують товар. Вибравши певний товар, людина може відразу побачити скільки йому повернеться грошей. Кешбек на Покупон становить до 15% від суми покупки.

Як відбувається нарахування кешбека?

  • Користувач повинен зареєструватися в особистому кабінеті;
  • Перейти в розділ «Товари» (це може бути одяг, взуття, побутова техніка, косметика, автотовари, зоотовари та багато іншого);
  • Оформити замовлення;
  • Оплатити товар обраним способом;

Частина витрачених грошей повернеться на рахунок в особистому кабінеті Покупон протягом 14 днів після отримання товару. Коли сума накопичення перевищить 100 грн, кошти можна буде вивести на оплату ними наступних покупок.

Сервіс пропонує знижки на косметичні та медичні послуги. Якщо клієнтові послуга не сподобалася, хто буде нести відповідальність?

Ми несемо відповідальність перед нашими користувачами і завжди стаємо на бік наших клієнтів. Якщо клієнт купив акцію на послугу і партнер її не виконав, ми повернемо гроші клієнту і будемо з’ясовувати причину даної ситуації з партнером, який повинен був надати послугу. Ми працюємо на ринку України вже 10 років і є лідерами в своєму сегменті, тому співпрацюємо тільки з перевіреними і надійними компаніями, адже наша репутація нам важлива.

Перед запуском кожної акції Покупон і партнер підписують договір, що визначає права та обов’язки сторін і зобов’язання перед клієнтами. Ми ретельно стежимо за тим, щоб партнери надавали якісний сервіс клієнтам порталу за допомогою декількох етапів: перевіряємо ліцензії партнера на надання послуг, стежимо за відгуками про партнера, а також перевіряємо якість послуг до, під час і після запуску акції за допомогою таємних покупців.

Чому не публікуєте знижки на товари домашнього вжитку (одяг, продукти харчування і т.п.)?

Фактично в розділі товарів у нас є категорія речей домашнього вжитку (одяг і продукти харчування), але в незначній кількості. Ми спеціально не збільшуємо кількість цих речей тому, що значну знижку на цю категорію товарів ми не зможемо зробити і, відповідно, нашим користувачам ці товари будуть не цікаві. Одяг та харчування – це не наш сегмент, наш сегмент більш розважального характеру.